Dostosowanie infrastruktury Szkoły Podstawowej w Kłoczewie do potrzeb procesu kształcenia

GMINA KŁOCZEW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00491079
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00491079/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-11-13 16:38
Lokalizacja
Kłoczew, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-11bb00b5-66ac-11ee-a60c-9ec5599dddc1
Identyfikator
5060026477
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty malarskie

Wykonawcy

1 przyznane

ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ W ADAMOWIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄAdamów, PL · lot 0
341 992,1 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00491079 z dnia 2023-11-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Dostosowanie infrastruktury Szkoły Podstawowej w Kłoczewie do potrzeb procesu kształcenia

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KŁOCZEW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582240

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Długa 67

1.5.2.) Miejscowość: Kłoczew

1.5.3.) Kod pocztowy: 08-550

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@kloczew.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kloczew.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-11bb00b5-66ac-11ee-a60c-9ec5599dddc1

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostosowanie infrastruktury Szkoły Podstawowej w Kłoczewie do potrzeb procesu kształcenia

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-11bb00b5-66ac-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00491079

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-11-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00021677/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.9 Dostosowanie infrastruktury Szkoły Podstawowej w Kłoczewie do potrzeb procesu kształcenia

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00435112

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.17.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1 Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na 3 sal lekcyjnych oraz sali gimnastycznej w budynku Szkoły Podstawowej w Kłoczewie. Zakres robót obejmuje:
a) remont podłogi w pomieszczeniu sali gimnastycznej, z dostosowaniem do potrzeb osób
z niepełnosprawnością – likwidacja progów;
b) remont podłóg w salach dydaktycznych, z dostosowaniem do potrzeb osób
z niepełnosprawnością – likwidacja progów;
c) wymiana drzwi wewnętrznych drewnianych pełnych w salach dydaktycznych
z dostosowaniem do potrzeb osób z niepełnosprawnością
d) wymiana drzwi wewnętrznych aluminiowych „zimnych” w sali gimnastycznej z dostosowaniem do potrzeb osób z niepełnosprawnością
e) wykonanie sufitów w salach dydaktycznych z okładzin płytami gipsowo – kartonowymi
f) wykonanie malowania ścian i sufitów w salach dydaktycznych i sali gimnastycznej wraz z uprzednim wykonaniem gładzi gipsowych
g) dostawa i montaż narożników ochronnych H-2,1m
h) dostawa i montaż desek odbojowych ściennych
i) wykonanie wymiany opraw oświetleniowych wraz łącznikami instalacyjnymi podtynkowymi w salach dydaktycznych

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45442100-8 - Roboty malarskie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 341992,10 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 414000 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 341992,10 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Gospodarki Komunalnej w Adamowie

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 030306649

7.3.3) Ulica: Cmentarna 93

7.3.4) Miejscowość: Adamów

7.3.5) Kod pocztowy: 21-412

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-11-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 341992,10 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2023-12-27
2023-11-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane