Sukcesywna dostawa papieru dla Zakładu Poligrafii Uniwersytetu Gdańskiego
UNIWERSYTET GDAŃSKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00107031
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00107031/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-02-17 11:45
- Lokalizacja
- Gdańsk, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-59f7d264-5dd2-4d43-9ce3-b39cffb13e07
- Identyfikator
- 5840203239
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00107031 z dnia 2025-02-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Sukcesywna dostawa papieru dla Zakładu Poligrafii Uniwersytetu Gdańskiego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi zamawiający centralny1.2.) Nazwa zamawiającego: UNIWERSYTET GDAŃSKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001330
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Jana Bażyńskiego 8
1.5.2.) Miejscowość: Gdańsk
1.5.3.) Kod pocztowy: 80-309
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariatdzp@ug.edu.pl.
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ug.edu.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/ug1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Sukcesywna dostawa papieru dla Zakładu Poligrafii Uniwersytetu Gdańskiego2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-59f7d264-5dd2-4d43-9ce3-b39cffb13e07
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00107031
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00074141
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 5B10.291.1.9.2025.JZ
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 120000 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa papieru, zwanego dalej „papierem”, dla Zakładu Poligrafii Uniwersytetu Gdańskiego.
2. Kod Klasyfikacji Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 30197630-1 (papier do drukowania), 37823800-1 (papier wielowarstwowy i tektura).
3. Pod pojęciem „sukcesywnej dostawy” należy rozumieć realizacje zamówień częściowych w różnych ilościach na podstawie zamówień indywidulanych składanych drogą elektroniczną (za pośrednictwem poczty elektronicznej) przez Zakład Poligrafii Uniwersytetu Gdańskiego.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1a do SWZ - formularz przedmiotowo-cenowy.
5. Zamówienie obejmuje:
1) sukcesywną dostawę papieru w ramach zamówień częściowych, w terminie określonym w rozdziale V pkt 3 SWZ,
2) wniesienie papieru do miejsca wskazanego przez Zamawiającego.
6. Miejscem dostawy papieru będzie Zakład Poligrafii Uniwersytetu Gdańskiego, ul. Armii Krajowej 119/121,
81-824 Sopot.
7. Szacunkowa (przewidywana) skala potrzeb Zamawiającego podczas trwania umowy jest podana w załączniku nr 1a do SWZ. Zamawiający zastrzega, że ilości poszczególnych pozycji papieru, wskazane w załączniku nr 1a do SWZ są ilościami prognozowanymi (szacunkowymi), nie wiążącymi dla Zamawiającego. Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmiany ilości papieru wskazanych w załączniku nr 1a do SWZ, co nie będzie stanowić zmiany umowy. Rzeczywista ilość poszczególnych pozycji papieru wynikać będzie z bieżących potrzeb Zamawiającego, a łączne wynagrodzenie brutto Wykonawcy nie przekroczy łącznej ceny oferty.
8. Zamawiający zastrzega sobie prawo do rezygnacji z realizacji części przedmiotu zamówienia poprzez rezygnację maksymalnie o 20% wartości brutto wynagrodzenia. W tym przypadku Wykonawcy nie przysługują z tego tytułu jakiekolwiek roszczenia w stosunku do Zamawiającego. Przewidziana rezygnacja spowoduje odpowiednią zmianę ostatecznej wartości wynagrodzenia należnego Wykonawcy i nie stanowi zmiany umowy, wymagającej sporządzenia aneksu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 30197630-1 - Papier do drukowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
37823800-1 - Papier wielowarstwowy i tektura
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W niniejszym postępowaniu złożono 2 oferty (1 po terminie), jednakże cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2025-02-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |