„Budowa i modernizacja infrastruktury wodnej w miejscowości Kotuszów, Korytnica i Jabłonica”

Gmina Szydłów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00491184
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00491184/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-11-13 22:13
Lokalizacja
Szydłów, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ad133c5d-612f-11ee-a60c-9ec5599dddc1
Identyfikator
8661608398
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneRoboty pomocnicze w zakresie wodociągówSprzęt hydraulicznyPompy wirowe i podnośniki cieczyObsługa stacji wodyWodomierze

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00491184 z dnia 2023-11-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa i modernizacja infrastruktury wodnej w miejscowości Kotuszów, Korytnica i Jabłonica”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Szydłów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291010814

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 2

1.5.2.) Miejscowość: Szydłów

1.5.3.) Kod pocztowy: 28-225

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@szydlow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szydlow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ad133c5d-612f-11ee-a60c-9ec5599dddc1

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Budowa i modernizacja infrastruktury wodnej w miejscowości Kotuszów, Korytnica i Jabłonica”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ad133c5d-612f-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00491184

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-11-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00041541/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 Budowa i modernizacja infrastruktury wodnej w miejscowości Kotuszów, Korytnica i Jabłonica

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00425895

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IGP.I.271.53.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

• CZĘŚĆ 1 (ZADANIE NR 1) - Budowa hydroforni w Kotuszowie w systemie „zaprojektuj i wybuduj”

Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i budowa hydroforni polegająca na montażu pomp i hydrofora w studni, w celu podniesienia ciśnienia wody w sieci wodociągowej Ø 90mm. Planowane miejsce zabudowy zestawu hydroforowego w msc. Kotuszów, pas drogi powiatowej, dz. nr ewid. 643, obręb nr 6 KOTUSZÓW (na wysokości dz. nr ewid. 59; 60).

Szczegółowe wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia dla Części 1 znajdują się w Programie Funkcjonalno-Użytkowym stanowiącym załącznik 2 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45232100-3 - Roboty pomocnicze w zakresie wodociągów

4.5.5.) Wartość części: 327772 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

• CZĘŚĆ 2 (ZADANIE NR 2) - Dostawa urządzeń w celu modernizacji ujęcia wody w Korytnicy oraz przepompowni wody w Kotuszowie
W ramach realizacji zamówienia należy:

Część A – Dostarczyć urządzenia w celu modernizacji ujęcia wody w Korytnicy
W ramach przedsięwzięcia należy zaplanować dostawę urządzeń, w celu modernizacji ujęcia wody w Korytnicy, w sposób umożliwiający osiągnięcie optymalnych warunków pracy ujęcia, w szczególności pomp głębinowych. Parametry i rodzaje pomp dostosować do parametrów sieci. Dobrać i dostarczyć, zestaw hydroforowy z przetwornicą częstotliwości, który wyeliminuje różnicę ciśnień w sieci wodociągowej przy P max i P min, oraz układu sterowania, w celu utrzymania odpowiedniego ciśnienia w sieci. Dodatkowo, należy dostarczyć system monitoringu pracy ujęcia wody (powiadomienia sms o alarmach np. brak prądu, wyłączenie pomp, informacja o wysokim/niskim ciśnieniu). Uruchomienie i parametryzacja oraz kompleksowe przeszkolenie pracowników z obsługi i konserwacji urządzeń. Należy dobrać urządzenia o parametrach i wydajność nie gorszej niż obecnie zamontowane.

Część B – Dostawa urządzeń w celu modernizacji przepompowni wody w Kotuszowie
W ramach przedsięwzięcia należy zaplanować dostawę urządzeń, w celu modernizacji przepompowni wody w Kotuszowie, w sposób umożliwiający osiągnięcie optymalnych warunków pracy przepompowni. W szczególności, zestaw pomp należy wymienić na zestaw hydroforowy o parametrach dostosowanych do wymagań infrastruktury, w celu utrzymania odpowiedniego ciśnienia w sieci. Szczegółowe wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia dla Części 2 znajdują się w Programie Funkcjonalno-Użytkowym stanowiącym załącznik 2 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39715300-0 - Sprzęt hydrauliczny

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

42122400-4 - Pompy wirowe i podnośniki cieczy

65130000-3 - Obsługa stacji wody

4.5.5.) Wartość części: 205318 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

• CZĘŚĆ 3 (ZADANIE NR 3) - Wykonanie systemu monitoringu sieci wodociągowej i systemu zdalnego odczytu wodomierzy w miejscowościach Kotuszów, Korytnica i Jabłonica

Przedmiotem zamówienia jest m. in. wymiana wodomierzy w miejscowościach Kotuszów, Korytnica i Jabłonica (montaż wodomierzy przez wykonawcę), zainstalowanie systemu zdalnego odczytu wodomierzy, wykonanie systemu monitoringu sieci wodociągowej – 4 punkty w lokalizacji wskazanej przez zamawiającego – istniejąca sieć PCV Ø 160 (3 punkty) i Ø 90 (1 punkt), oraz roboty budowlane i montaż wszelkich urządzeń/elementów niezbędnych do sprawnego działania systemów.

Szczegółowe wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia dla Części 3 znajdują się w Programie Funkcjonalno-Użytkowym stanowiącym załącznik 2 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 38421100-3 - Wodomierze

4.5.5.) Wartość części: 266910 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający stwierdził, iż złożone oferty dla danej Części z najniższą ceną przekraczają znacznie kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Wskutek analizy swych możliwości finansowych (w szczególności środków przeznaczonych na ten cel w budżecie Zamawiającego) Zamawiający stwierdził, iż nie jest możliwe zwiększenie kwoty wstępnie przeznaczonej na realizację zamówienia do ceny najkorzystniejszej oferty dla przedmiotowej Części.

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający stwierdził, iż złożone oferty dla danej Części z najniższą ceną przekraczają znacznie kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Wskutek analizy swych możliwości finansowych (w szczególności środków przeznaczonych na ten cel w budżecie Zamawiającego) Zamawiający stwierdził, iż nie jest możliwe zwiększenie kwoty wstępnie przeznaczonej na realizację zamówienia do ceny najkorzystniejszej oferty dla przedmiotowej Części.

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający stwierdził, iż złożone oferty dla danej Części z najniższą ceną przekraczają znacznie kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Wskutek analizy swych możliwości finansowych (w szczególności środków przeznaczonych na ten cel w budżecie Zamawiającego) Zamawiający stwierdził, iż nie jest możliwe zwiększenie kwoty wstępnie przeznaczonej na realizację zamówienia do ceny najkorzystniejszej oferty dla przedmiotowej Części.

2023-11-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane