zabezpieczenie ogniochronne konstrukcji stalowej budynku do wymaganej klasy odporności ogniowej R30 - w ramach remontu i adaptacji technicznej hali magazynowo- biurowej.
Centrum Rozwoju Przemysłów Kreatywnych
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00491186
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00491186/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2023-11-13 22:27
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-43c635c5-5799-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 1133060757
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00491186 z dnia 2023-11-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
zabezpieczenie ogniochronne konstrukcji stalowej budynku do wymaganej klasy odporności ogniowej R30 - w ramach remontu i adaptacji technicznej hali magazynowo- biurowej.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Centrum Rozwoju Przemysłów Kreatywnych
1.3.) Oddział zamawiającego: CRPK
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 522194230
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Mińska 65
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 03-828
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@crpk.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.crpk.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://portal.smartpzp.pl/crpk/public/postepowanie?postepowanie=534278491.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
zabezpieczenie ogniochronne konstrukcji stalowej budynku do wymaganej klasy odporności ogniowej R30 - w ramach remontu i adaptacji technicznej hali magazynowo- biurowej.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-43c635c5-5799-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00491186
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-11-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00056705/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.3 zabezpieczenie ogniochronne konstrukcji stalowej budynku do wymaganej klasy odporności ogniowej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00405818
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: TP/04/2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zabezpieczenie ogniochronne konstrukcji stalowej budynku do wymaganej klasy odporności ogniowej min. R30 w ramach remontu i adaptacji hali magazynowo - biurowej
Zamówienie obejmuje:
1. Prace zabezpieczające stan istniejący obiektu w zakresie objętym zamówieniem.
2. Wykonanie systemowego, certyfikowanego zabezpieczenia ogniochronnego stalowych ram konstrukcyjnych w klasie odporności ogniowej min R30 w formie
naniesienia powłoki malarskiej z farby pęczniejącej ( po uprzednim sprawdzeniu i przygotowaniu podłoża),
3. Prace końcowe- uporządkowanie i przywrócenie stanu pierwotnego obiektu w zakresie realizowanego zamówienia.
4. Sporządzenie dokumentacji powykonawczej obejmującej zakres wykonanych robót.
Dokumentacja powykonawcza powinna zawierać w szczególności:
a. - część graficzną: rysunki, schematy ilustrujące zastosowane rozwiązania techniczne,,
b. - część opisową zawierającą zwięzły opis zrealizowanych prac,
c. -część dokumentacyjną zawierającą wszystkie niezbędne certyfikaty, atesty, karty materiałowe, ewentualne wyniki badań technicznych i materiałowych- szczególnie w zakresie odporności ogniowej zabezpieczonej konstrukcji budynku.
Powyżej wymienione zakresy dokumentacji powykonawczej (punkty a. do b. powyżej) muszą zawierać informacje o sposobie wykonania zabezpieczenia (sprawdzenie i przygotowanie podłoża, grubości zabezpieczenia powłoki pęczniejącej zgodnie w wyliczeniem ) oraz oświadczenie o wykonaniu zabezpieczenia ogniowego zgodnie z załączonymi dokumentami i realizacji zabezpieczenia ogniowego do klasy nie mniej niż R30.
Dokumentacja powykonawcza winna być sporządzona w dwóch egzemplarzach papierowych i przekazana Zamawiającemu wraz z ich kopią na nośniku elektronicznym zapisaną w formacie pdf.
4.5.3.) Główny kod CPV: 75251110-4 - Usługi ochrony przeciwpożarowej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena oferty najkorzystniejszej przekracza kwotę, którą zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowania zamówieniaSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 480315,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 480315,00 PLN
| 2023-11-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |