ROPS.DO.3321.14.2023 - Wybór osób realizujących usługi szkoleniowe organizowane w ramach projektu pod nazwą Wsparcie pieczy zastępczej w województwie śląskim

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej Województwa Śląskiego

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00491210
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2023-11-14 07:26
Lokalizacja
Katowice, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
9542331531
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi szkolenia specjalistycznego

Wykonawcy

4 przyznane

Piotr Nowaczek prowadzący działalność gospodarczą pod firmą 1. Factory Talent Piotr Nowaczek, 2. Centrum Kształcenia Zawodowego Factory talent Piotr Nowaczek,Starachowice, PL
2879,76 PLN
STREFA ROZWOJU Danuta Rynkiewicz, 05 – 500 Piaseczno, ul. Emilii Plater 1a/53, województwo: mazowieckie, NIP: 876 115 94 74, REGON: 015863643Piaseczno, PL
6480 PLN
STREFA ROZWOJU Danuta Rynkiewicz, 05 – 500 Piaseczno, ul. Emilii Plater 1a/53, województwo: mazowieckie, NIP: 876 115 94 74, REGON: 015863643Piaseczno, PL
4800 PLN
PAULINA RYDZŁódź, PL
6288 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.