Wynajem, montaż, obsługa i eksploatacja oraz demontaż zadaszonego lodowiska – realizacja projektu Budżetu Obywatelskiego na 2024 r. pn. „Lodowisko na Ursynowie (kontynuacja).
MIASTO STOŁECZNE WARSZAWA DZIELNICA URSYNÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00491326
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00491326/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2023-11-14 08:26
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2d6532b8-6a62-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 5252248481
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00491326 z dnia 2023-11-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wynajem, montaż, obsługa i eksploatacja oraz demontaż zadaszonego lodowiska – realizacja projektu Budżetu Obywatelskiego na 2024 r. pn. „Lodowisko na Ursynowie (kontynuacja).
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO STOŁECZNE WARSZAWA DZIELNICA URSYNÓW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 01525964000138
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Al. Komisji Edukacji Narodowej 61
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 02-777
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ursynow.wzp@um.warszawa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ursynow.um.warszawa.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zamowienia.um.warszawa.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wynajem, montaż, obsługa i eksploatacja oraz demontaż zadaszonego lodowiska – realizacja projektu Budżetu Obywatelskiego na 2024 r. pn. „Lodowisko na Ursynowie (kontynuacja).2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2d6532b8-6a62-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00491326
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-11-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00017058/41/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.35 Wynajem, montaż, obsługa i eksploatacja oraz demontaż zadaszonego lodowiska – realizacja projektu Budżetu Obywatelskiego na 2024 r. pn. „Lodowisko na Ursynowie (kontynuacja).
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00448848
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 97/WZP/2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zamówienie obejmuje:
1) Wypoziomowanie i ewentualne utwardzenie terenu pod montaż lodowiska.
2) Wynajem, dostarczenie i montaż wiaty namiotowej do zadaszenia lodowiska o wymiarach 20 m x 45 m (bez ścian bocznych, dach dwuspadowy).
3) Wynajem, montaż i demontaż oraz obsługę kompletnego lodowiska o wymiarach
40 m x 18 m wraz z oświetleniem i nagłośnieniem.
4) Wynajem montaż i demontaż oraz obsługę dodatkowego małego lodowiska tzw. „oślej łączki” – przeznaczonego dla początkujących, uczących się dopiero jazdy na łyżwach. Lodowisko o wymiarach 10 x 10 metrów, oddzielnego od lodowiska głównego, jednak połączonego z nim, tak aby można było przejechać po tafli lodowej bezpośrednio z jednego na drugie. Małe lodowisko również oświetlone.
5) Umieszczenie na terenie lodowiska bannerów informujących, że projekt realizowany jest w ramach Budżetu Obywatelskiego, dostarczonych przez Zamawiającego.
6) Montaż na terenie sąsiadującym z płytą lodowisk niezbędnej infrastruktury i wyposażenia do jego prawidłowej eksploatacji oraz zaplecza techniczne lodowiska.
7) Nieodpłatne udostępnianie mieszkańcom lodowiska przez 91 dni od daty od jego uruchomienia przez 7 dni w tygodniu w następujących godzinach:
10.00-21.00 przez 7 dni w tygodniu
z następującymi wyjątkami:
24.12.2023 r. lodowisko czynne w godzinach 10.00-14.00,
25.12.2023 r (lodowisko nieczynne).
26.12.2023 r. lodowisko czynne w godzinach 15.00-21.00.
31.12.2023 r. lodowisko czynne w godzinach 10.00-16.00
01.01.2024 r. lodowisko czynne w godzinach 15.00-21.00
Codziennie od 17 .00 do 18.30 na lodowisku mają obowiązywać tzw. godziny wyciszenia, wprowadzone z myślą o osobach ze spektrum autyzmu. W tym czasie muzyka jest wyłączona.
8) Obsługę lodowiska i wypożyczalni przez cały czas ich udostępniania, utrzymanie i konserwację lodowiska.
9) Nieodpłatne udostępnianie mieszkańcom łyżew w różnych rozmiarach, kasków ochronnych oraz jeździków do nauki jazdy w godzinach pracy lodowiska.
10) Ostrzenie łyżew wykorzystywanych w wypożyczalni i suszenie ich, a także ich dezynfekcja po każdym użyciu.
11) Demontaż wszystkich elementów infrastruktury lodowiska po zakończeniu jego funkcjonowania.
12) Doprowadzenie wykorzystywanego terenu do stanu sprzed rozpoczęcia prac związanych z przygotowaniem lodowiska.
Zamawiający udostępni przyłącze energetyczne o mocy do 100 kW oraz dostęp do wody. Zamawiający pokryje koszty związane ze zużyciem energii elektrycznej oraz dostarczeniem wody na potrzeby wytworzenia i eksploatacji lodowiska oraz jego zaplecza.
Obowiązki wynikające z klauzuli społecznej
Zamawiający w przedmiotowym postępowaniu stosuje klauzulę społeczną na podstawie art. 95 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych.
Obowiązki Wykonawcy i uprawnienia Zamawiającego wynikające z zastosowanej klauzuli społecznej zostały określone w § 10 projektowanych postanowieniach umowy.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 4 do SWZ stanowiący jednocześnie załącznik nr 1 do projektowanych postanowień umowy oraz:
projektowane postanowienia umowy stanowiące załącznik nr 2 do SWZ;
4.5.3.) Główny kod CPV: 92620000-3 - Usługi w zakresie sportu
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45331231-4 - Instalowanie urządzeń mrożących
37411200-4 - Sprzęt łyżwiarski i hokejowy
70310000-7 - Usługi wynajmu lub sprzedaży obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 672810,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 672810,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 672810,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Piruet Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5223094437
7.3.3) Ulica: Lanciego 10b/12
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 02-260
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-11-07
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 672810,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-04-108.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2023-11-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |