Świadczenie usług polegających na odśnieżaniu połaci dachowych, usuwania sopli i oblodzeni z budynków zarządzanych przez GMK, poz. w zarządzie ZBK, w sezonie zimowym 2023/2024, w podziale na 8 części
Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00491362
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-11-14 08:35
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6751000311
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi odśnieżaniaUsługi usuwania oblodzeń
Wykonawcy
8 przyznanych
TOMASZ KROKKraków, PL
100 000 PLNTOMASZ KROKKraków, PL
80 000 PLNTOMASZ KROKKraków, PL
140 000 PLNTOMASZ KROKKraków, PL
50 000 PLNTOMASZ KROKKraków, PL
50 000 PLNTOMASZ KROKKraków, PL
150 000 PLNTOMASZ KROKKraków, PL
80 000 PLNTOMASZ KROKKraków, PL
150 000 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.