„Przebudowa drogi dla pieszych w ciągu drogi gminnej ul. Parkowa w Tucznie” Zadanie dofinansowane z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg
Gmina Strzelce Krajeńskie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00492070
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00492070/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-11-14 10:54
- Lokalizacja
- Strzelce Krajeńskie, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-dac71351-7496-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 5992777199
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00492070 z dnia 2023-11-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa drogi dla pieszych w ciągu drogi gminnej ul. Parkowa w Tucznie” Zadanie dofinansowane z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Strzelce Krajeńskie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 210966763
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Aleja Wolności 48
1.5.2.) Miejscowość: Strzelce Krajeńskie
1.5.3.) Kod pocztowy: 66-500
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL431 - Gorzowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@strzelce.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.strzelce.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-dac71351-7496-11ee-9aa3-96d3b44407901.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Przebudowa drogi dla pieszych w ciągu drogi gminnej ul. Parkowa w Tucznie” Zadanie dofinansowane z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dac71351-7496-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00492070
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-11-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00465151
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IR.271.22.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Opis przedmiotu zamówienia
1. W ramach przebudowy drogi dla pieszych w ciągu ul. Parkowej w miejscowości Tuczno, należy przebudować istniejący chodnik w pasie drogowym drogi gminnej nr F005420 w ciągu ulicy Parkowej na odcinku o długości 281m.
Teren inwestycji obejmuje działki nr: 2/15; 2/44; 2/52 w miejscowości Tuczno.
Zamawiający dopuszcza, aby Wykonawca przed złożeniem oferty dokonał wizji lokalnej. Konieczność starannego zaplanowania prowadzonych prac, w sposób zapewniający dojazd do posesji a także zdobycie na swoją odpowiedzialność i ryzyko, wszelkich dodatkowych informacji, które mogą być konieczne do przygotowania oferty oraz zawarcia przyszłej umowy na wykonanie zamówienia.
Termin i zasady udziału w wizji lokalnej: wizja lokalna po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym pod nr tel. +48 957636324 Pani Katarzyna Kołupajło.
Zakres zamówienia obejmuje pełen zakres prac objęty dokumentacją projektową, w tym:
rozebranie istniejących ciągów pieszych i wykonanie drogi dla pieszych o nawierzchni z kostki betonowej,
chodnik należy ograniczyć obrzeżem betonowym oraz lokalnie krawężnikiem betonowym od strony istniejącej jezdni,
szerokość chodnika wynosi 1,8m, spadek poprzeczny: 2,0% w kierunku jezdni,
przebudowa istniejących zjazdów na działki przyległe. Zjazdy o szerokości 3 - 3,5m o nawierzchni z kostki betonowej.
W ramach zadania należy wykonać następujące roboty:
• Roboty przygotowawcze: roboty pomiarowe, rozbiórka istniejących nawierzchni (beton cementowy, beton asfaltowy, nawierzchnia z płyt betonowych chodnikowych), lokalnie usuniecie w-wy humusu,
• Podbudowy: korytowanie, przygotowanie podłoża, kruszywo naturalne stabilizowane cementem, podbudowa z kruszywa łamanego,
• Nawierzchnie: nawierzchnia z kostki betonowej na zjazdach,
• Elementy ulic: Chodnik – kostka betonowa, krawężniki betonowe, obrzeża betonowe,
• Roboty wykończeniowe: humusowanie z obsianiem nasionami traw terenów przyległych,
• Elementy BRD: oznakowanie pionowe.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233140-2 - Roboty drogowe
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu do wyznaczonego terminu nie złożono żadnej oferty.| 2023-11-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |