Usuwanie awarii i naprawa instalacji gazowych w budynkach mieszkalnych i użytkowych będących własnością Gminy Gdańsk administrowanych przez Obszary Administracyjne nr 1, 2, 3, 4, w latach 2025-26.
Gdańskie Nieruchomości
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00107273
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00107273/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-02-17 12:38
- Lokalizacja
- Gdańsk, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b1a032a4-bde4-4e82-8dca-c3655a5de9e0
- Identyfikator
- 9570844969
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty instalacyjne gazoweInstalowanie urządzeń regulacji gazu
Wykonawcy
2 przyznane
RYSZARD WŁODARCZYKGDAŃSK, PL · lot 0
1 400 000 PLNRYSZARD WŁODARCZYKGDAŃSK, PL · lot 3
700 000 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00107273 z dnia 2025-02-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Usuwanie awarii i naprawa instalacji gazowych w budynkach mieszkalnych i użytkowych będących własnością Gminy Gdańsk administrowanych przez Obszary Administracyjne nr 1, 2, 3, 4, w latach 2025-26.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gdańskie Nieruchomości
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 192817769
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Partyzantów 74
1.5.2.) Miejscowość: Gdańsk
1.5.3.) Kod pocztowy: 80-254
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: nz@nieruchomoscigda.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nieruchomoscigda.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b1a032a4-bde4-4e82-8dca-c3655a5de9e01.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Zarządzanie nieruchomościami
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Usuwanie awarii i naprawa instalacji gazowych w budynkach mieszkalnych i użytkowych będących własnością Gminy Gdańsk administrowanych przez Obszary Administracyjne nr 1, 2, 3, 4, w latach 2025-26.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b1a032a4-bde4-4e82-8dca-c3655a5de9e0
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00107273
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00047077/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.28 Naprawy wewnętrznych instalacji gazowych w budynkach mieszkalnych i użytkowych w roku 2025
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: TZ.250.161.2024.MD
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie (Część) 11. Obejmuje Obszar Administracyjny 1 w zakresie usuwania awarii i naprawy instalacji gazowych- w całym okresie trwania umowy.
2. Struktura własności budynków oraz charakterystyka lokali mieszkalnych i użytkowych
Lokale mieszkalne:
a) ilość budynków mieszkalnych w 100% będących własnością Gminy Gdańsk - 306
b) całkowita ilość lokali mieszkalnych do obsługi - 3815
c) całkowita powierzchnia użytkowa lokali mieszkalnych do obsługi - 177 692,94 m2
Lokale użytkowe:
a) ilość budynków użytkowych w 100% będących własnością Gminy Gdańsk - 98
b) całkowita ilość lokali użytkowych do obsługi - 617
c) całkowita powierzchnia użytkowa lokali użytkowych do obsługi - 89 750,94 m2
3. Zakres robót obejmuje roboty w zakresie:
• usuwanie usterek i awarii instalacji gazowej oraz eliminowanie nieprawidłowości, które zostały zgłoszone przez Kierownika Działu Utrzymania Technicznego i Porządku bądź wyznaczonego pracownika Gdańskich Nieruchomości.
• kontrolowanie instalacji celem wykrycia i wskazanie miejsc nieszczelności przy użyciu detektora gazu,
• kontrolowanie instalacji celem wykrycia i wskazanie miejsc nieszczelności za pomocą eksploatacyjnej próby szczelności,
• wykonanie uszczelnienia instalacji gazowej,
• w przypadku miejscowych nieszczelności instalacji skręcanej na gwint – demontaż instalacji, rozkręcenie połączeń, wymiana materiału uszczelniającego, ponowny montaż instalacji
• wymianę całości lub części instalacji gazowej po trasie w lokalu lub w częściach wspólnych budynków (piony, poziomy, podejścia pod gazomierze)
• wykonanie eksploatacyjnej próby szczelności instalacji gazowej w lokalu – za gazomierzem lub w budynku od zaworu głównego do gazomierzy,
• wykonanie głównej próby szczelności instalacji gazowej (od zaworu głównego do gazomierza lub od gazomierza do zaworów przed urządzeniami gazowymi),
• demontaż skrzynek gazowych.
• montaż skrzynek gazowych,
• montaż lub wymiana węża elastycznego,
• montaż kuchenki gazowej,
• demontaż kuchenki gazowej,
• naprawa lub wymiana zaworów,
• czyszczenie, zabezpieczenie antykorozyjne, malowanie istniejącej instalacji gazowej,
• czyszczenie, zabezpieczenie antykorozyjne, malowanie nowej instalacji gazowej
• demontaż piecyka gazowego jednofunkcyjnego lub dwufunkcyjnego
• montaż piecyka gazowego wraz z pierwszym uruchomieniem jednofunkcyjnego i dwufunkcyjnego,
• zgłoszenie zdjęcia i ponownego montażu gazomierza w tej samej lokalizacji do Polskiej Spółki Gazownictwa wraz z doprowadzeniem do nagazowania instalacji zakończonej protokołem z nagazowania instalacji potwierdzonym przez pracownika Polskiej Spółki Gazownictwa.
b) inne roboty wymagane przy naprawie instalacji gazowej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45333100-1 - Instalowanie urządzeń regulacji gazu
4.5.5.) Wartość części: 1400000 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie (Część) 21. Obejmuje Obszar Administracyjny 2 w zakresie usuwania awarii i naprawy instalacji gazowych- w całym okresie trwania umowy.
2. Struktura własności budynków oraz charakterystyka lokali mieszkalnych i użytkowych:
Lokale mieszkalne:
a) ilość budynków mieszkalnych w 100% będących własnością Gminy Gdańsk - 269
b) całkowita ilość lokali mieszkalnych do obsługi - 3923
c) całkowita powierzchnia użytkowa lokali mieszkalnych do obsługi - 193 808,91 m2
Lokale użytkowe:
a) ilość budynków użytkowych w 100% będących własnością Gminy Gdańsk - 167
b) całkowita ilość lokali użytkowych do obsługi - 590
c) całkowita powierzchnia użytkowa lokali użytkowych do obsługi - 96 415,25 m2
3. Zakres robót obejmuje roboty:
• usuwanie usterek i awarii instalacji gazowej oraz eliminowanie nieprawidłowości, które zostały zgłoszone przez Kierownika Działu Utrzymania Technicznego i Porządku bądź wyznaczonego pracownika Gdańskich Nieruchomości.
• kontrolowanie instalacji celem wykrycia i wskazanie miejsc nieszczelności przy użyciu detektora gazu,
• kontrolowanie instalacji celem wykrycia i wskazanie miejsc nieszczelności za pomocą eksploatacyjnej próby szczelności,
• wykonanie uszczelnienia instalacji gazowej,
• w przypadku miejscowych nieszczelności instalacji skręcanej na gwint – demontaż instalacji, rozkręcenie połączeń, wymiana materiału uszczelniającego, ponowny montaż instalacji
• wymianę całości lub części instalacji gazowej po trasie w lokalu lub w częściach wspólnych budynków (piony, poziomy, podejścia pod gazomierze)
• wykonanie eksploatacyjnej próby szczelności instalacji gazowej w lokalu – za gazomierzem lub w budynku od zaworu głównego do gazomierzy,
• wykonanie głównej próby szczelności instalacji gazowej (od zaworu głównego do gazomierza lub od gazomierza do zaworów przed urządzeniami gazowymi),
• demontaż skrzynek gazowych.
• montaż skrzynek gazowych,
• montaż lub wymiana węża elastycznego,
• montaż kuchenki gazowej,
• demontaż kuchenki gazowej,
• naprawa lub wymiana zaworów,
• czyszczenie, zabezpieczenie antykorozyjne, malowanie istniejącej instalacji gazowej,
• czyszczenie, zabezpieczenie antykorozyjne, malowanie nowej instalacji gazowej
• demontaż piecyka gazowego jednofunkcyjnego lub dwufunkcyjnego
• montaż piecyka gazowego wraz z pierwszym uruchomieniem jednofunkcyjnego i dwufunkcyjnego,
• zgłoszenie zdjęcia i ponownego montażu gazomierza w tej samej lokalizacji do Polskiej Spółki Gazownictwa wraz z doprowadzeniem do nagazowania instalacji zakończonej protokołem z nagazowania instalacji potwierdzonym przez pracownika Polskiej Spółki Gazownictwa.
b) inne roboty wymagane przy naprawie instalacji gazowej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45333100-1 - Instalowanie urządzeń regulacji gazu
4.5.5.) Wartość części: 700000 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część (Zadanie) 31. Obejmuje Obszar Administracyjny 3 w zakresie usuwania awarii i naprawy instalacji gazowych- w całym okresie trwania umowy.
2. Struktura własności budynków oraz charakterystyka lokali mieszkalnych i użytkowych:
Lokale mieszkalne:
a) ilość budynków mieszkalnych w 100% będących własnością Gminy Gdańsk - 407
b) całkowita ilość lokali mieszkalnych do obsługi - 4 159
c) całkowita powierzchnia użytkowa lokali mieszkalnych do obsługi - 174 789,60 m2
Lokale użytkowe:
a) ilość budynków użytkowych w 100% będących własnością Gminy Gdańsk - 75
b) całkowita ilość lokali użytkowych do obsługi - 309
c) całkowita powierzchnia użytkowa lokali użytkowych do obsługi - 68 244,19 m2
3. Zakres robót obejmuje roboty w zakresie:
• usuwanie usterek i awarii instalacji gazowej oraz eliminowanie nieprawidłowości, które zostały zgłoszone przez Kierownika Działu Utrzymania Technicznego i Porządku bądź wyznaczonego pracownika Gdańskich Nieruchomości.
• kontrolowanie instalacji celem wykrycia i wskazanie miejsc nieszczelności przy użyciu detektora gazu,
• kontrolowanie instalacji celem wykrycia i wskazanie miejsc nieszczelności za pomocą eksploatacyjnej próby szczelności,
• wykonanie uszczelnienia instalacji gazowej,
• w przypadku miejscowych nieszczelności instalacji skręcanej na gwint – demontaż instalacji, rozkręcenie połączeń, wymiana materiału uszczelniającego, ponowny montaż instalacji
• wymianę całości lub części instalacji gazowej po trasie w lokalu lub w częściach wspólnych budynków (piony, poziomy, podejścia pod gazomierze)
• wykonanie eksploatacyjnej próby szczelności instalacji gazowej w lokalu – za gazomierzem lub w budynku od zaworu głównego do gazomierzy,
• wykonanie głównej próby szczelności instalacji gazowej (od zaworu głównego do gazomierza lub od gazomierza do zaworów przed urządzeniami gazowymi),
• demontaż skrzynek gazowych.
• montaż skrzynek gazowych,
• montaż lub wymiana węża elastycznego,
• montaż kuchenki gazowej,
• demontaż kuchenki gazowej,
• naprawa lub wymiana zaworów,
• czyszczenie, zabezpieczenie antykorozyjne, malowanie istniejącej instalacji gazowej,
• czyszczenie, zabezpieczenie antykorozyjne, malowanie nowej instalacji gazowej
• demontaż piecyka gazowego jednofunkcyjnego lub dwufunkcyjnego
• montaż piecyka gazowego wraz z pierwszym uruchomieniem jednofunkcyjnego i dwufunkcyjnego,
• zgłoszenie zdjęcia i ponownego montażu gazomierza w tej samej lokalizacji do Polskiej Spółki Gazownictwa wraz z doprowadzeniem do nagazowania instalacji zakończonej protokołem z nagazowania instalacji potwierdzonym przez pracownika Polskiej Spółki Gazownictwa.
b) inne roboty wymagane przy naprawie instalacji gazowej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45333100-1 - Instalowanie urządzeń regulacji gazu
4.5.5.) Wartość części: 1400000 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część (Zadanie) 41. Obejmuje Obszar Administracyjny 4 w zakresie usuwania awarii i naprawy instalacji gazowych- w całym okresie trwania umowy.
2. Struktura własności budynków oraz charakterystyka lokali mieszkalnych i użytkowych:
Lokale mieszkalne:
a) ilość budynków mieszkalnych w 100% będących własnością Gminy Gdańsk - 399
b) całkowita ilość lokali mieszkalnych do obsługi - 3 363
c) całkowita powierzchnia użytkowa lokali mieszkalnych do obsługi - 151 794,18 m2
Lokale użytkowe:
a) ilość budynków użytkowych w 100% będących własnością Gminy Gdańsk - 59
b) całkowita ilość lokali użytkowych do obsługi - 145
c) całkowita powierzchnia użytkowa lokali użytkowych do obsługi - 25 742,32 m2
3. Zakres robót obejmuje roboty w zakresie:
a) Zakres robót obejmuje roboty:
• usuwanie usterek i awarii instalacji gazowej oraz eliminowanie nieprawidłowości, które zostały zgłoszone przez Kierownika Działu Utrzymania Technicznego i Porządku bądź wyznaczonego pracownika Gdańskich Nieruchomości.
• kontrolowanie instalacji celem wykrycia i wskazanie miejsc nieszczelności przy użyciu detektora gazu,
• kontrolowanie instalacji celem wykrycia i wskazanie miejsc nieszczelności za pomocą eksploatacyjnej próby szczelności,
• wykonanie uszczelnienia instalacji gazowej,
• w przypadku miejscowych nieszczelności instalacji skręcanej na gwint – demontaż instalacji, rozkręcenie połączeń, wymiana materiału uszczelniającego, ponowny montaż instalacji
• wymianę całości lub części instalacji gazowej po trasie w lokalu lub w częściach wspólnych budynków (piony, poziomy, podejścia pod gazomierze)
• wykonanie eksploatacyjnej próby szczelności instalacji gazowej w lokalu – za gazomierzem lub w budynku od zaworu głównego do gazomierzy,
• wykonanie głównej próby szczelności instalacji gazowej (od zaworu głównego do gazomierza lub od gazomierza do zaworów przed urządzeniami gazowymi),
• demontaż skrzynek gazowych.
• montaż skrzynek gazowych,
• montaż lub wymiana węża elastycznego,
• montaż kuchenki gazowej,
• demontaż kuchenki gazowej,
• naprawa lub wymiana zaworów,
• czyszczenie, zabezpieczenie antykorozyjne, malowanie istniejącej instalacji gazowej,
• czyszczenie, zabezpieczenie antykorozyjne, malowanie nowej instalacji gazowej
• demontaż piecyka gazowego jednofunkcyjnego lub dwufunkcyjnego
• montaż piecyka gazowego wraz z pierwszym uruchomieniem jednofunkcyjnego i dwufunkcyjnego,
• zgłoszenie zdjęcia i ponownego montażu gazomierza w tej samej lokalizacji do Polskiej Spółki Gazownictwa wraz z doprowadzeniem do nagazowania instalacji zakończonej protokołem z nagazowania instalacji potwierdzonym przez pracownika Polskiej Spółki Gazownictwa.
b) inne roboty wymagane przy naprawie instalacji gazowej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45333100-1 - Instalowanie urządzeń regulacji gazu
4.5.5.) Wartość części: 700000 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 244287,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 244287,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 244287,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Instalatorswo Sanitarne C.O. i Gaz Ryszard Włodarczyk
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191040652
7.3.3) Ulica: Radiowa 53
7.3.4) Miejscowość: Gdańsk
7.3.5) Kod pocztowy: 80-298
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-14
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1400000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-02-288.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Nie złożono żadnej oferty
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Nie złożono żadnej oferty
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 244287,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 244287,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 244287,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Instalatorswo Sanitarne C.O. i Gaz Ryszard Włodarczyk
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191040652
7.3.3) Ulica: Radiowa 53
7.3.4) Miejscowość: Gdańsk
7.3.5) Kod pocztowy: 80-298
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-14
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 700000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-02-288.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2025-02-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |