Zimowe utrzymanie dróg i chodników gminnych w sezonie zimowym 2023/2024.
GMINA BOJSZOWY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00492982
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-11-14 13:42
- Lokalizacja
- Bojszowy, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6461030746
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi odśnieżaniaUsługi usuwania oblodzeń
Wykonawcy
4 przyznane
UNIFOR Sp. z o.o.Imielin, PL
29 160 PLNUNIFOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄImielin, PL
29 160 PLNUNIFOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄImielin, PL
23 490 PLNUNIFOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄImielin, PL
9720 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.