Budowa instalacji technologii kotłowni na pellet o mocy 300kW w Szkole Podstawowej Nr 1 w Głownie

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Głownie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00493533
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00493533/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-11-14 15:24
Lokalizacja
Głowno, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ea293be6-4d4f-11ee-9aa3-96d3b4440790
Identyfikator
7331021962
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneInstalowanie centralnego ogrzewaniaInstalowanie kotłówRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychUkładanie kabliInstalacje zasilania elektrycznegoInstalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych

Wykonawcy

1 przyznane

'FALKOPIA' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZgierz, PL · lot 0
466 170 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00493533 z dnia 2023-11-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa instalacji technologii kotłowni na pellet o mocy 300kW w Szkole Podstawowej Nr 1 w Głownie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Głownie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000732275

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Reymonta 2

1.5.2.) Miejscowość: Głowno

1.5.3.) Kod pocztowy: 95-015

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL712 - Łódzki

1.5.7.) Numer telefonu: +48 42 719-10-13

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: szkola@sp1glowno.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://sp1glowno.szkolnastrona.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ea293be6-4d4f-11ee-9aa3-96d3b4440790

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa instalacji technologii kotłowni na pellet o mocy 300kW w Szkole Podstawowej Nr 1 w Głownie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ea293be6-4d4f-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00493533

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-11-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00384685/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Budowa instalacji technologii kotłowni na pellet o mocy 300kW w Szkole Podstawowej Nr 1 w Głownie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00385343

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SPNr1.26.1.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 362576,84 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest budowa instalacji technologii kotłowni na pellet o mocy 300kW w Szkole Podstawowej Nr 1 w Głownie. Na pokrycie zapotrzebowania na pomieszczenia montażowe i hale i część socjalną planuje się zainstalowanie kotła o mocy 300kW na paliwo stałe – pellet.
Kotłownie zlokalizowano w pomieszczeniu istniejącej kotłowni. W kotłowni będzie wytwarzana woda grzewcza dla potrzeb c.o. o parametrach 70/550. Zaprojektowano jeden automatyczny kocioł na paliwo stałe (pellet) o mocy P=300kW. Kotłownia będzie pracowała w sposób automatyczny, Przewidziano jeden obieg grzewczy dla ogrzewania centralnego ogrzewania. Nową instalację kotłowni należy włączyć w istniejące poziomy instalacji w kotłowni. W zakresie zamówienia znajduje się rozebranie istniejącej instalacji w kotłowni, wraz z piecami, dostawa i montaż pieca o mocy 300kw wraz z zaprojektowaną instalacją i włączenie do istniejącej instalacji.
W zakresie zamówienia znajduje się także wykonanie robót elektrycznych - dostosowanie instalacji elektrycznej w pomieszczeniach kotłowni dla zmian w technologii ogrzewania budynku szkoły. W ramach robót elektrycznych przewiduje się demontaż istniejącej instalacji elektrycznej, w tym gniazd, oświetlenia i rozdzielnic oraz instalację: gniazd wtykowych i odbiorów siłowych, oświetlenia, połączeń wyrównawczych, rozdzielnic, uziemienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45331110-0 - Instalowanie kotłów

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45314310-7 - Układanie kabli

45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego

45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 460635 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 583020 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 466170 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: "FALKOPIA" Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 004338807

7.3.3) Ulica: 1 Maja 65

7.3.4) Miejscowość: Zgierz

7.3.5) Kod pocztowy: 95-100

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-10-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 466170 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2023-12-15

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2023-11-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane