Dostawa konserw mięsnych oraz konserw rybnych
28 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00493856
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-11-15 07:59
- Lokalizacja
- Siedlce, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8212680541
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Konserwy i przetwory z mięsaRyby puszkowane i pozostałe ryby konserwowane lub przetworzone
Wykonawcy
4 przyznane
UNIMA-POL ZEGZUŁA, DOMINIKOWSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWAZielona Góra, PL
168 349,49 PLN"IMPERIAL-KOŁOBRZEG" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKolobrzeg, PL
57 688,7 PLNUNIMA-POL ZEGZUŁA, DOMINIKOWSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWAZielona Góra, PL
168 349,49 PLN"IMPERIAL-KOŁOBRZEG" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKolobrzeg, PL
57 688,7 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.