Roboty budowlane związane z modernizacją pokrycia dachowego na budynku głównym, dwóch przewiązkach oraz kompleksie sali gimnastycznej z szatniami w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 w Rzeszowie
Gmina Miasto Rzeszów - Urząd Miasta Rzeszowa
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00494055
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00494055/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-11-15 08:59
- Lokalizacja
- Rzeszów, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fca6dd0f-6e5a-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 8133734188
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00494055 z dnia 2023-11-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty budowlane związane z modernizacją pokrycia dachowego na budynku głównym, dwóch przewiązkach oraz kompleksie sali gimnastycznej z szatniami w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 w Rzeszowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Rzeszów - Urząd Miasta Rzeszowa
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000650614
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Rzeszów
1.5.3.) Kod pocztowy: 35-064
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@erzeszow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.erzeszow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-fca6dd0f-6e5a-11ee-9aa3-96d3b44407901.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Roboty budowlane związane z modernizacją pokrycia dachowego na budynku głównym, dwóch przewiązkach oraz kompleksie sali gimnastycznej z szatniami w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 w Rzeszowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fca6dd0f-6e5a-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00494055
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-11-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00452746
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP-A.271.165.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1186991,87 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompleksowej dokumentacji projektowej na roboty budowlane związane z remontem i wymianą pokrycia dachowego z membrany na budynku głównym, dwóch przewiązkach oraz kompleksie sali gimnastycznej z szatniami w obiekcie Zespołu Szkolno- Przedszkolnym nr 1 w Rzeszowie przy ul. Rubinowej 4 (osiedle Załęże) wraz z wykonaniem w/w robót budowlanych - w formule „zaprojektuj – wybuduj”, na podstawie załączonego Programu Funkcjonalno-Użytkowego, na zasadach określonych w Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Informacje o zakresie robót:
Wykonawca podejmujący się realizacji przedmiotu zamówienia zobowiązany jest do wykonania wszystkich niezbędnych prac wchodzących w zakres procesu budowlanego, w szczególności do:
opracowania dokumentacji projektowej (projekt techniczny wykonawczy, specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót, przedmiar robót i kosztorys inwestorski) w sposób zgodny z umową, przepisami Prawa budowlanego, obowiązującymi normami i sztuką budowlaną,
zrealizowania robót budowlanych, w tym robót towarzyszących, w oparciu o zatwierdzoną przez Zamawiającego dokumentację projektową,
sporządzenia dokumentacji powykonawczej.
Realizacja powyższego zakresu zamówienia powinna być wykonana w oparciu o obowiązujące przepisy, przez Wykonawcę posiadającego stosowne doświadczenie i potencjał wykonawczy, w tym osoby o odpowiednich kwalifikacjach i doświadczeniu zawodowym.
UWAGA:
Z uwagi na planowane prowadzenie robót budowlanych w czasie roku szkolnego, konieczne jest zaplanowanie robót w sposób niepowodujący zakłóceń w funkcjonowaniu obiektu oraz prowadzeniu zajęć lekcyjnych.
Informacje o obiekcie:
Obiekt Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Rzeszowie znajduje się na działce o nr ewid. 343/15 obręb 220 (Rzeszów-Załęże). Jest własnością Gminy Miasta Rzeszów, pod trwałym zarządem Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Rzeszowie, ul. Rubinowa 4. Należy do budynków niskich (N) i nie jest objęty przepisami w zakresie ochrony zabytków. Obiekt wyposażony jest w instalacje: wodociągową, kanalizacji sanitarnej, kanalizacji deszczowej, gazową, centralnego ogrzewania, elektroenergetyczną, teletechniczną, ewakuacyjną oraz odgromową, a także fotowoltaikę oraz kolektory solarne. Dach, którego remont i wymiana pokrycia jest przedmiotem niniejszego zamówienia, zlokalizowany jest na budynku głównym (o wymiarach w rzucie 66,88 x 16,46 m), dwóch przewiązkach (o wymiarach w rzucie 3,72 x 8,54 m oraz 9,16 x 3,82 m) oraz kompleksie sali gimnastycznej z szatniami (o wymiarach w rzucie 24,56 x 21,56 m).
Obecnie pokrycie dachu wykonane jest na podstawie dokumentacji projektowej z 2008 roku. Konstrukcja dachu wykonana została jako płyta monolityczna żelbetowa. Spadek dachu 2% ukształtowano przez warstwę spadkową z zaprawy cementowej M-12 o grubości minimalnej 3,0 cm, a wylewka została oddylatowana od attyk, kominów i ścianek pod świetliki paskami styropianowymi grubości 1,0 cm. Na wylewce ułożono warstwę paroizolacji z folii PE o grubości 0,2 mm, a następnie izolację termiczną z 2 warstw styropianu EPS 100-038 (FS 20), każda warstwa po 10 cm. Pierwsza z warstw zamocowana jest do dachu łącznikami (4 szt./m2), druga warstwa ocieplenia mocowana jest do płyt styropianowych za pomocą kleju. Pokrycie dachu stanowi warstwa izolacji przeciwwodnej z membrany PCV o grubości 1,2 mm. Obróbki blacharskie wykonane są z blachy stalowej powlekanej w kolorze grafitowym, o grubości 0,75 mm. Attyki wykonane są z pustaków U/220 o grubości 18,0 cm i zakończone żelbetowym wieńcem, ocieplone są od wewnątrz styropianem EPS 70-040 o grubości 3,0/4,0 cm i zaciągnięte mineralną wyprawą elewacyjną. Na dachu znajdują się urządzenia takie jak: instalacja fotowoltaiczna, kolektory solarne, maszt antenowy oraz instalacja odgromowa.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu nie złożono żadnej oferty.| 2023-11-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |