Remont drogi gminnej - działka nr 95, ark. 1, obręb Nowa Wieś na odcinku 201 mb

Gmina Malbork

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00494412
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00494412/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-11-15 10:18
Lokalizacja
Malbork, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ecb10c35-6f1b-11ee-a60c-9ec5599dddc1
Identyfikator
5792071098
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Wymiana nawierzchni drogowejRoboty w zakresie naprawy dróg

Wykonawcy

1 przyznane

MARCIN KLUCHAMalbork, PL · lot 0
154 800 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00494412 z dnia 2023-11-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont drogi gminnej - działka nr 95, ark. 1, obręb Nowa Wieś na odcinku 201 mb

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Malbork

1.3.) Oddział zamawiającego: Gmina Malbork

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 170747856

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Ceglana

1.5.2.) Miejscowość: Malbork

1.5.3.) Kod pocztowy: 82-200

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki

1.5.7.) Numer telefonu: +48556472807

1.5.8.) Numer faksu: +48556472807

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretarz@gmina.malbork.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ugmalbork.mojbip.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ecb10c35-6f1b-11ee-a60c-9ec5599dddc1

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont drogi gminnej - działka nr 95, ark. 1, obręb Nowa Wieś na odcinku 201 mb

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ecb10c35-6f1b-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00494412

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-11-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00072980/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Remont drogi gminnej - działka nr 95, ark. 1, obręb Nowa Wieś na odcinku 201 mb

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00454211

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PP-7320/D.K3-2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 127953,78 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem inwestycji jest remont drogi gminnej w Nowej Wsi na dz. nr 95 obręb Nowa Wieś , celem poprawy jakości komunikacji i bezpieczeństwa na drodze
Opis stanu istniejącego oraz stanu docelowego:
Istniejąca droga posiada nawierzchnię gruntową, częściowo utwardzoną kruszywem, jednojezdniową. Zły stan techniczny nawierzchni w tym liczne nierówności, zagłębienia wpływają na tworzące się rozlewiska szczególnie w okresie wiosny i jesieni co stanowi utrudnienia w ruchu pojazdów.
W związku z powyższym zachodzi konieczność przeprowadzenia stosownych robót budowlanych.
Realizacja planowanej przebudowy nie będzie miała negatywnego wpływu na środowisko, przyczyni się do zdecydowanej poprawy użytkowania, bezpieczeństwa uczestników ruchu drogowego.
Projektuje się przebudowę drogi gminnej w zakresie:
- wykonanie nowych warstw konstrukcyjnych z płyt drogowych gr 15 cm o wymiarach 3,0x1,5 m podwójnie zbrojonych
- odkrzaczenia poboczy;
Odwodnienie drogi: powierzchniowe poprzez spadki poprzeczne 2% (daszkowe) i jednostronne w obrębie działki
Projektowane roboty obejmują:
- wykonanie nowych warstw konstrukcyjnych nawierzchni
- poszerzenie poboczy;
- oczyszczenia poboczy ;
- odkrzaczenia poboczy;
Zestawienie przyjętej konstrukcji nawierzchni: droga podlegająca przebudowie
- dwukierunkowa i jednojezdniowa
- kategoria ruchu "KRI"
- dopuszczalny nacisk pojedynczej osi napędowej pojazdu na nawierzchnię jezdni: 100 kN
Parametry techniczne projektowanej drogi:
- długość drogi - 201,00 mb ( III ETAP)
- szerokość jezdni – 3,8 m (w tym wypełnienie międzypłytowe o szerokości 0,8 mb) + 2x 0,75 mb pobocza
- szerokość drogi z poboczami – 5,3 m
- szerokość poboczy - 2 x 0,75 mb miejscowo
Parametry fizyczne projektowanej drogi:
- powierzchnia drogi 3x201 mb = 603,00 m2 (bez wypełnienia między płytowego i poboczy)
- powierzchnia poboczy 1,5 x201x2 = 301,50 m2
Dla przebudowanej drogi zaprojektowano następującą konstrukcję nawierzchni:
- płyta żelbetowa drogowa podwójnie zbrojona gr 15 cm wymiar płyty 3,0x1,5 m
-podsypka piaskowa gr l0cm po zagęszczeniu
- podbudowa z kruszywa łamanego 0/31 o gr 15 cm po zagęśzczeniu
Pobocza na projektowanym odcinku wykonać w konstrukcji:
- tłuczeń łamany frakcji 0-31 mm gr. 15cm
- humusowania terenu przy drodze.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233223-8 - Wymiana nawierzchni drogowej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 154800,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 289000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 154800,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRACE ZIEMNE, TRANSPORT Marcin Klucha

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 220053977

7.3.3) Ulica: Miedziana 10

7.3.4) Miejscowość: Malbork

7.3.5) Kod pocztowy: 82-200

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-11-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 154800,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2023-12-10

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2023-11-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane