Dostawa odczynników, materiałów zużywalnych i dzierżawę analizatorów dla Laboratorium Centralnego SP ZZOZ w Kozienicach
SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ ZAKŁADÓW OPIEKI ZDROWOTNEJ W KOZIENICACH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00494438
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-11-15 10:25
- Lokalizacja
- Kozienice, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8121645639
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Odczynniki laboratoryjneAnalizatory biochemiczne
Wykonawcy
6 przyznanych
BIOMERIEUX POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
137 234,12 PLN'SYSMEX POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ'Warszawa, PL
376 646,64 PLNKOLASA SPÓŁKA JAWNAŁódź, PL
24 077,34 PLNEUROIMMUN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
196 788,76 PLNBIOMAXIMA SPÓŁKA AKCYJNALublin, PL
29 733 PLNBIOMAXIMA SPÓŁKA AKCYJNALublin, PL
29 733 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.