Budowa odcinka drogi łączącej drogę powiatową nr 3565W oraz ul. Małcużyńskiego w Radomiu
MIEJSKI ZARZĄD DRÓG I KOMUNIKACJI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00494586
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00494586/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-11-15 10:57
- Lokalizacja
- Radom, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-101620aa-66a0-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 9482486246
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00494586 z dnia 2023-11-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa odcinka drogi łączącej drogę powiatową nr 3565W oraz ul. Małcużyńskiego w Radomiu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIEJSKI ZARZĄD DRÓG I KOMUNIKACJI
1.3.) Oddział zamawiającego: Dział Zamówień
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 141100028
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Romualda Traugutta 30/30A
1.5.2.) Miejscowość: Radom
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-600
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.5.7.) Numer telefonu: (48) 365-46-52
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@mzdik.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mzdik.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-101620aa-66a0-11ee-a60c-9ec5599dddc11.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
zarządzanie drogami i komunikacją
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa odcinka drogi łączącej drogę powiatową nr 3565W oraz ul. Małcużyńskiego w Radomiu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-101620aa-66a0-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00494586
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-11-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00021865/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.29 Budowa odcinka drogi łączącej drogę powiatową nr 3565W oraz ul. Małcużyńskiego w Radomiu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00438284
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: NZ.2603.72.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 543386,18 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest budowa odcinka drogi łączącej drogę powiatową nr 3565W oraz ul. Małcużyńskiego w Radomiu.
Zamówienie obejmuje:
- roboty rozbiórkowe,
- wykonanie koryta pod jezdnię, zjazdy i pobocza,
- wykonanie warstwy odsączającej z piasku, warstwy podbudowy z kruszywa,
- wykonanie warstwy wiążącej i ścieralnej jezdni i ciągu pieszo-rowerowego
z betonu asfaltowego,
- wykonanie zjazdów z betonu asfaltowego, poboczy z kruszywa,
- wykonanie rowów odwadniających,
- wykonanie oznakowania pionowego i poziomego, wykonanie zieleni,
- wykonanie oświetlenia ulicznego wraz z montażem rur ochronnych,
- wykonanie kanału technologicznego.
Zakres zamówienia:
długość ulicy = 0,123 km.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45231600-1 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii komunikacyjnych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie o udzielenie zamówienia w trybie podstawowym bez negocjacji pn. Budowa odcinka drogi łączącej drogę powiatową nr 3565W oraz ul. Małcużyńskiego w Radomiu zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy z dnia 11 września 2019r. Prawo zamówień publicznych (tekst jednolity Dz. U. z 2023r., poz. 1605 ze zm.), ponieważ cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.W postępowaniu złożono trzy oferty. Najwyżej oceniono ofertę firmy: Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego PERFEKT Jaworski, Karcz Sp. jawna, ul. Zofii Holszańskiej 5a, 26-600 Radom. Cena ww. oferty (827.608,08 zł) przewyższa środki przewidziane przez Zamawiającego (670.000,00 zł) na realizację ww. zamówienia. Nie jest możliwe zwiększenie środków do kwoty zaoferowanej przez ww. firmę.
| 2023-11-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |