Rozszerzenie oferty edukacyjnej dla dzieci w wieku przedszkolnym uczęszczających do przedszkoli prowadzonych przez Gminę Wólka na terenie gminy Wólka, powiat lubelski, województwo lubelskie
Gmina Wólka
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00107565
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00107565/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-02-17 13:34
- Lokalizacja
- Jakubowice Murowane, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-20b15dd1-a509-4e0d-a2e9-9de908157b74
- Identyfikator
- 7132872953
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00107565 z dnia 2025-02-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Rozszerzenie oferty edukacyjnej dla dzieci w wieku przedszkolnym uczęszczających do przedszkoli prowadzonych przez Gminę Wólka na terenie gminy Wólka, powiat lubelski, województwo lubelskie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wólka
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431020150
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Jakubowice Murowane 8
1.5.2.) Miejscowość: Jakubowice Murowane
1.5.3.) Kod pocztowy: 20-258
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.7.) Numer telefonu: 81 478 17 50
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@wolka.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.wolka.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-20b15dd1-a509-4e0d-a2e9-9de908157b741.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rozszerzenie oferty edukacyjnej dla dzieci w wieku przedszkolnym uczęszczających do przedszkoli prowadzonych przez Gminę Wólka na terenie gminy Wólka, powiat lubelski, województwo lubelskie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-20b15dd1-a509-4e0d-a2e9-9de908157b74
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00107565
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00019535/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Przeprowadzenie zajęc dodatkowych dla dzieci w przedszkolach w Sobianowicach, Łusczowie, Pliszczynie, Turce, Świdniku Małym (rytmika, tańce, warsztaty artystyczne, teatralne, podróżnicze, itp.)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt pt. „Małe stopy – wielka przyszłość” współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Działania 10.2 Edukacja przedszkolna, Priorytet X Lepsza edukacja, Program Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-20272.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00093499
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RI.271.6.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 280323,61 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część I zamówienia - zajęcia ogólnorozwojowe.Przedmiotem zamówienia jest usługa rozszerzenia oferty edukacyjnej dla dzieci w wieku przedszkolnym uczęszczających do przedszkoli prowadzonych przez Gminę Wólka. Poniżej wymieniono rodzaje zajęć, liczbę godzin i miejscowości w których będą odbywać się zajęcia.
Rytmika / Sobianowice
3 grupy x 1 h/tydzień x 35 tygodni
Łączna liczba godzin – 105
Zajęcia taneczne / Sobianowice
3 grupy x 1 h/tydzień x 35 tygodni
Łączna liczba godzin – 105
Warsztaty artystyczne / Sobianowice
3 grupy x 1 h/tydzień x 35 tygodni
Łączna liczba godzin – 105
Zajęcia taneczno-ruchowe / Łuszczów
3 grupy x 1 h/tydzień x 35 tygodni
Łączna liczba godzin – 105
Zajęcia edukacji matematycznej poprzez zabawę / Łuszczów
2 grupy x 1 h/tydzień x 35 tygodni
Łączna liczba godzin – 70
Warsztaty teatralno-artystyczne / Pliszczyn
6 grup x 1 h/tydzień x 35 tygodni
Łączna liczba godzin – 210
Warsztaty podróżnicze / Pliszczyn
6 grup x 1 h/tydzień x 35 tygodni
Łączna liczba godzin – 210
Warsztaty podróżnicze / Turka
3 grupy x 1 h/tydzień x 35 tygodni
Łączna liczba godzin – 105
Warsztaty teatralno-artystyczne / Turka
6 grup x 1 h/tydzień x 35 tygodni
Łączna liczba godzin – 210
Integracja sensoryczna indywidualna / Turka
2 osoby x 1 h/tydzień x 35 tygodni
Łączna liczba godzin – 70
Warsztaty arteterapii / Świdnik Mały
2 grupy x 2 h/m-c x 9 m-cy
Łączna liczba godzin – 36
Warsztaty bajkoterapii / Świdnik Mały
2 grupy x 2 h/m-c x 9 m-cy
Łączna liczba godzin – 36
Zajęcia rytmiczno-taneczne / Świdnik Mały
2 grupy x 1 h/tydzień x 35 tygodni
Łączna liczba godzin – 70
Trening umiejętności społecznych / Świdnik Mały
2 grupy x 1 h/tydzień x 35 tygodni
Łączna liczba godzin – 70
Zajęcia muszą być realizowane przez osoby spełniające jednocześnie warunki (co najmniej 6 osób):
- posiadające dwuletnie doświadczenie w realizacji zajęć dla dzieci w wieku 3-6lat, rozumiane jako przeprowadzenie co najmniej 20 godzin zegarowych zajęć w placówkach oświatowych (podlegających pod Prawo światowe) z dziećmi przedszkolnymi w wieku 3-6 lat w ciągu kolejnych 730 dni z okresu ostatnich trzech lat licząc wstecz od terminu składania ofert, przy czym godziny mogą być sumowane w ramach różnych umów;
- która nie figuruje w Kartotece Karnej Krajowego Rejestru Karnego i Rejestrze Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym (RSPTS).
4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
80110000-8 - Usługi szkolnictwa przedszkolnego
80500000-9 - Usługi szkoleniowe
4.5.5.) Wartość części: 196794,91 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część II zamówienia – Robotyka.Przedmiotem zamówienia jest usługa przeprowadzenia zajęć edukacyjnych z zakresu robotyki dla dzieci w wieku przedszkolnym uczęszczających do przedszkoli prowadzonych przez Gminę Wólka. Poniżej wymieniono rodzaje zajęć, liczby godzin i miejscowości w których będą odbywać się zajęcia.
Robotyka / Łuszczów
2 grupy x 1 h/tydzień x 35 tygodni
Łączna liczba godzin – 70
Robotyka / Pliszczyn
6 grup x 1 h/tydzień x 35 tygodni
Łączna liczba godzin – 210
Robotyka / Turka
6 grup x 1 h/tydzień x 35 tygodni
Łączna liczba godzin – 210
Zajęcia muszą być realizowane przez osobą spełniającą jednocześnie warunki:
- posiadającą dwuletnie doświadczenie w realizacji zajęć dla dzieci w wieku 3-6lat, rozumiane jako przeprowadzenie co najmniej 20 godzin zegarowych zajęć z dziećmi przedszkolnymi w wieku 3-6 lat w ciągu kolejnych 730 dni z okresu ostatnich trzech lat licząc wstecz od terminu składania ofert, przy czym godziny mogą być sumowane w ramach różnych umów;
- która nie figuruje w Kartotece Karnej Krajowego Rejestru Karnego i Rejestrze Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym (RSPTS).
4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
80110000-8 - Usługi szkolnictwa przedszkolnego
80500000-9 - Usługi szkoleniowe
4.5.5.) Wartość części: 68918,70 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część III zamówienia - Dogoterapia.Przedmiotem zamówienia jest usługa przeprowadzenia warsztatów z dogoterapii dla dzieci w wieku przedszkolnym uczęszczających do przedszkoli prowadzonych przez Gminę Wólka. Poniżej wymieniono rodzaje zajęć, liczby godzin i miejscowości w których będą odbywać się zajęcia.
Warsztaty dogoterapii / Łuszczów
3 grupy x 2 h/m-c x 9 m-cy
Łączna liczba godzin – 54
Warsztaty dogoterapii / Świdnik Mały
2 grupy x 2 h/m-c x 9 m-cy
Łączna liczba godzin – 36
Zajęcia muszą być realizowane przez osobę spełniającą jednocześnie warunki:
- posiadającą dwuletnie doświadczenie w realizacji zajęć dla dzieci w wieku 3-6lat, rozumiane jako przeprowadzenie co najmniej 20 godzin zegarowych zajęć z dogoterapii z dziećmi przedszkolnymi w wieku 3-6 lat w ciągu kolejnych 730 dni z okresu ostatnich trzech lat licząc wstecz od terminu składania ofert, przy czym godziny mogą być sumowane w ramach różnych umów;
- która nie figuruje w Kartotece Karnej Krajowego Rejestru Karnego i Rejestrze Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym (RSPTS).
4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
80110000-8 - Usługi szkolnictwa przedszkolnego
80500000-9 - Usługi szkoleniowe
4.5.5.) Wartość części: 14610,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu.
Zamawiający odrzucił jedyną ofertę złożoną w postęowaniu na podstawie art. 226 ust.1 pkt 2 lit. c Pzp - zamawiający odrzuca ofertę, jeżeli została złożona przez wykonawcę, który nie złożył przewidzianym terminie przedmiotowego środka dowodowego. Przedmiotowe środki dowodowe nie podlegały uzupełnianiu.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 180689,30 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 180689,30 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 180689,30 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej i jedynej oferty ( 78400,00 zł ) przewyższa kwotę jaka zamawiający zamierza przeznaczyć na realizację zamówienia (58800,00zł), a zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 78400 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 78400 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 78400 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Nie złożono żadnej oferty.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2025-02-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |