Usługa drukowania plakatów i zaproszeń w projekcie pt. "Rejs do nauki" dofinansowanego ze środków budżetu państwa w ramach programu Ministra Edukacji i Nauki

Uniwersytet Morski w Gdyni

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00495112
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2023-11-15 12:41
Lokalizacja
Gdynia, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
5860012873
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi drukowania

Wykonawcy

2 przyznane

TOMASZ ROBAKZąbki, PL
306,27 PLN
TOMASZ ROBAKZąbki, PL
306,27 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.