Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na rozbiórkę obiektów budowlanych znajdujących się w Zasobie Własności Rolnej Skarbu Państwa
KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00107625
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00107625/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-02-17 13:45
- Lokalizacja
- Pruszcz Gdański, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8a2934e1-c6cd-4343-9aff-84654fba98e3
- Identyfikator
- 5272818355
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
Wykonawcy
9 przyznanych
PIOTR BOGACZSząbruk, PL · lot 0
4284 PLNPIOTR BOGACZSząbruk, PL · lot 1
3900 PLNPIOTR BOGACZSząbruk, PL · lot 2
5700 PLNKASJA-BUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMosty, PL · lot 3
1300 PLNPIOTR BOGACZSząbruk, PL · lot 4
2750 PLNPIOTR BOGACZSząbruk, PL · lot 5
2375 PLNPIOTR BOGACZSząbruk, PL · lot 6
3960 PLNKASJA-BUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMosty, PL · lot 7
1800 PLNPIOTR BOGACZSząbruk, PL · lot 8
5555 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00107625 z dnia 2025-02-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na rozbiórkę obiektów budowlanych znajdujących się w Zasobie Własności Rolnej Skarbu Państwa
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
1.3.) Oddział zamawiającego: Oddział Terenowy w Pruszczu Gdańskim
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 367849538
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Powstańców Warszawy 28
1.5.2.) Miejscowość: Pruszcz Gdański
1.5.3.) Kod pocztowy: 83-000
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne.pruszcz@kowr.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gov.pl/web/kowr
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://kowr.eb2b.com.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - agencja wykonawcza
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Realizacja zadań w zakresie wdrażania i stosowania instrumentów wsparcia rolnictwa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na rozbiórkę obiektów budowlanych znajdujących się w Zasobie Własności Rolnej Skarbu Państwa2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8a2934e1-c6cd-4343-9aff-84654fba98e3
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00107625
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00022322
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PRU.WO.260.2.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 36256,10 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest usługa opracowania dokumentacji projektowo-kosztorysowej, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót, kosztorysu inwestorskiego, przedmiaru, wyceny materiałów z odzysku wraz z uzyskaniem niezbędnych uzgodnień, opinii oraz zaświadczenia o braku przeciwwskazań do zgłoszenia robót lub pozwolenia na rozbiórkę obiektów budowlanych znajdujących się w Zasobie Własności Rolnej Skarbu Państwa.Zadanie 1 obejmuje opracowanie dokumentacji projektowo kosztorysowej na rozbiórkę obiektów budowlanych położonych na działkach 8/27 i 8/58, obr. Stary Kamień, gm. Prabuty, powiat kwidzyński, woj. pomorskie (studnia hydrofornia nr inw. 4-255*A; stacja paliw nr inw. 1-221*C; magazyn paliw nr nw. 2-221*A; zbiornik dystryb nr inw. 3-221; magazyn paliw nr inw. 1-132*A; rampa załadunku koni nr inw. 200-244).
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.5.) Wartość części: 4707,32 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest usługa opracowania dokumentacji projektowo-kosztorysowej, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót, kosztorysu inwestorskiego, przedmiaru, wyceny materiałówz odzysku wraz z uzyskaniem niezbędnych uzgodnień, opinii oraz zaświadczenia o braku przeciwwskazań do zgłoszenia robót lub pozwolenia na rozbiórkę obiektów budowlanych znajdujących się w Zasobie Własności Rolnej Skarbu Państwa.
CZĘŚĆ 2 - ZADANIE 2 obejmuje usługę opracowania dokumentacji projektowo kosztorysowej na rozbiórkę obiektów budowlanych położonych na działkach nr 170/23 i 170/24 obr. Redkowice, msc. Żelazkowo, gm. Nowa Wieś Lęborska, powiat lęborski, województwo pomorskie (urządzenia stacji paliw nr inw. 3D; drogi i place nr inw. 1D; płyta silosowa nr inw. 8N; bukaciarnia nr inw. 4N).
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.5.) Wartość części: 4300,81 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest usługa opracowania dokumentacji projektowo-kosztorysowej, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót, kosztorysu inwestorskiego, przedmiaru, wyceny materiałów z odzysku wraz z uzyskaniem niezbędnych uzgodnień, opinii oraz zaświadczenia o braku przeciwwskazań do zgłoszenia robót lub pozwolenia na rozbiórkę obiektów budowlanych znajdujących się w Zasobie Własności Rolnej Skarbu Państwa.CZĘŚĆ 3 - ZADANIE 3: obejmuje usługę opracowania dokumentacji projektowo kosztorysowej na rozbiórkę obiektów budowlanych położonych na działce nr 180/20 obr. Smętowo Graniczne gm. Smętowo Graniczne, powiat starogardzki, województwo pomorskie (budynek bukaciarnia nr inw. 588; budynek sztuk padłych nr inw. 590; silos na kiszonkę nr inw. 591; utwardzenie placu nr inw. 606; zbiornik na gnojowicę nr inw. 592/K; zbiornik na gnojowicę nr inw. 596; zbiornik na gnojowicę nr inw. 597/K; ogrodzenie bazy Smętowo nr inw. 608).
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.5.) Wartość części: 6276,42 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest usługa opracowania dokumentacji projektowo-kosztorysowej, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót, kosztorysu inwestorskiego, przedmiaru, wyceny materiałów z odzysku wraz z uzyskaniem niezbędnych uzgodnień, opinii oraz zaświadczenia o braku przeciwwskazań do zgłoszenia robót lub pozwolenia na rozbiórkę obiektów budowlanych znajdujących się w Zasobie Własności Rolnej Skarbu Państwa.CZĘŚĆ 4 - ZADANIE 4: obejmuje usługę opracowania dokumentacji projektowo kosztorysowej na rozbiórkę obiektu budowlanego położonego na dz. 32/53 obr. Brzeziniec, gm. Dębnica Kaszubska, powiat słupski, województwo pomorskie.
- Budynek gospodarczy asblock nr inw. 28B*A.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.5.) Wartość części: 1609,76 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest usługa opracowania dokumentacji projektowo-kosztorysowej, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót, kosztorysu inwestorskiego, przedmiaru, wyceny materiałów z odzysku wraz z uzyskaniem niezbędnych uzgodnień, opinii oraz zaświadczenia o braku przeciwwskazań do zgłoszenia robót lub pozwolenia na rozbiórkę obiektów budowlanych znajdujących się w Zasobie Własności Rolnej Skarbu Państwa.CZĘŚĆ 5 - ZADANIE 5: obejmuje usługę opracowania dokumentacji projektowo kosztorysowej na rozbiórkę obiektów budowlanych położonych na działce nr 23/4 w obrębie Łąkie, gm. Studzienice, powiat bytowski, województwo pomorskie (budynek mieszkalny nr inw. 18-2*B; budynek gospodarczy brak nr inw.)
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.5.) Wartość części: 3109,76 PLN
Część 6
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest usługa opracowania dokumentacji projektowo-kosztorysowej, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót, kosztorysu inwestorskiego, przedmiaru, wyceny materiałów z odzysku wraz z uzyskaniem niezbędnych uzgodnień, opinii oraz zaświadczenia o braku przeciwwskazań do zgłoszenia robót lub pozwolenia na rozbiórkę obiektów budowlanych znajdujących się w Zasobie Własności Rolnej Skarbu Państwa.CZĘŚĆ 6 - ZADANIE 6: obejmuje usługa opracowania dokumentacji projektowo kosztorysowej na rozbiórkę obiektu budowlanego położonego na dz. nr 411/8 obr. Smołdzino, gm. Smołdzino, powiat słupski, województwo pomorskie (warsztat mechaniczny nr inw. 38-14)
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.5.) Wartość części: 2609,76 PLN
Część 7
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest usługa opracowania dokumentacji projektowo-kosztorysowej, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót, kosztorysu inwestorskiego, przedmiaru, wyceny materiałów z odzysku wraz z uzyskaniem niezbędnych uzgodnień, opinii oraz zaświadczenia o braku przeciwwskazań do zgłoszenia robót lub pozwolenia na rozbiórkę obiektów budowlanych znajdujących się w Zasobie Własności Rolnej Skarbu Państwa.CZĘŚĆ 7 - ZADANIE 7: obejmuje usługę opracowania dokumentacji projektowo kosztorysowej na rozbiórkę obiektu budowlanego położonego na dz. nr 90 obręb 14 Tczew, gmina Miasto Tczew, powiat tczewski, województwo pomorskie (studnia kopana nr inw. 86/II*E).
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.5.) Wartość części: 4609,76 PLN
Część 8
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest usługa opracowania dokumentacji projektowo-kosztorysowej, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót, kosztorysu inwestorskiego, przedmiaru, wyceny materiałów z odzysku wraz z uzyskaniem niezbędnych uzgodnień, opinii oraz zaświadczenia o braku przeciwwskazań do zgłoszenia robót lub pozwolenia na rozbiórkę obiektów budowlanych znajdujących się w Zasobie Własności Rolnej Skarbu Państwa.CZĘŚĆ 8 - ZADANIE 8: obejmuje usługę opracowania dokumentacji projektowo kosztorysowej na rozbiórkę obiektu budowlanego położonego na dz. nr 189/15 obr. Krzemieniewo, gm.Czarne, powiat człuchowski, województwo pomorskie: linia prod. pasz nr inw. 388*C
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.5.) Wartość części: 2609,76 PLN
Część 9
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest usługa opracowania dokumentacji projektowo-kosztorysowej, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót, kosztorysu inwestorskiego, przedmiaru, wyceny materiałów z odzysku wraz z uzyskaniem niezbędnych uzgodnień, opinii oraz zaświadczenia o braku przeciwwskazań do zgłoszenia robót lub pozwolenia na rozbiórkę obiektów budowlanych znajdujących się w Zasobie Własności Rolnej Skarbu Państwa.CZĘŚĆ 9 - ZADANIE 9: obejmuje usługę opracowania dokumentacji projektowo kosztorysowej na rozbiórkę obiektów budowlanych położonych na dz. nr 158/13 obr. Kierzkowo msc. Bliziny, gm. Przywidz, powiat gdański, województwo pomorskie (budynek hala matek nr inw. 39/182*G; budynek hala matek nr inw. 40/182*G; budynek dla tryków nr inw. 30/181*B; budynek kontumacji nr inw. 28/180*F; wiata na wybiegi nr inw.18/180*B).
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.5.) Wartość części: 6422,76 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 4200,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 5211,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 4284,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DESTIM Piotr Bogacz
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7421866232
7.3.4) Miejscowość: Sząbruk
7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 4284,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 85 dni
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3900,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4761,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3900,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DESTIM Piotr Bogacz
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7421866232
7.3.4) Miejscowość: Sząbruk
7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3900,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 85 dni
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 5700,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 6948,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 5700,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DESTIM Piotr Bogacz
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7421866232
7.3.4) Miejscowość: Sząbruk
7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 5700,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 85 dni
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1300,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1980,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1300,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: "KASJA-BUD" Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8411728977
7.3.4) Miejscowość: Mosty
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-13
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1300,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 92 dni
Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2500,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3442,50 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2750,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DESTIM Piotr Bogacz
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7421866232
7.3.4) Miejscowość: Sząbruk
7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2750,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 92 dni
Część 6
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 6)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2375,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2889,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2375,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DESTIM Piotr Bogacz
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7421866232
7.3.4) Miejscowość: Sząbruk
7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 6)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2375,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 85 dni
Część 7
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 7)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3960,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 5103,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3960,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 7)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DESTIM Piotr Bogacz
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7421866232
7.3.4) Miejscowość: Sząbruk
7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 7)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3960,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 85 dni
Część 8
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 8)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 8)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1800,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2889,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1800,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 8)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: "KASJA-BUD" Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8411728977
7.3.4) Miejscowość: Mosty
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 8)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-13
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1800,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 94 dni
Część 9
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 9)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 9)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 5555,55 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 7110,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 5555,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 9)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DESTIM Piotr Bogacz
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7421866232
7.3.4) Miejscowość: Sząbruk
7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 9)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 5555,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 85 dni
| 2025-02-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |