Przeprowadzenie badań profilaktycznych pracowników Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach w okresie 12 miesięcy

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY W KATOWICACH

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00107715
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00107715/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-02-17 14:05
Lokalizacja
Katowice, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-27d91b46-3483-4d8f-9d57-9a513ca5a379
Identyfikator
6340005301
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej

Wykonawcy

1 przyznane

PRZYCHODNIA AGMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKatowice, PL · lot 0
342 121 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00107715 z dnia 2025-02-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Przeprowadzenie badań profilaktycznych pracowników Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach w okresie 12 miesięcy

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY W KATOWICACH

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000289035

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Księcia Józefa Poniatowskiego 15

1.5.2.) Miejscowość: Katowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 40-055

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@sum.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sum.edu.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://sum.eb2b.com.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przeprowadzenie badań profilaktycznych pracowników Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach w okresie 12 miesięcy

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-27d91b46-3483-4d8f-9d57-9a513ca5a379

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00107715

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00671592/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.39 Usługi w zakresie badań profilaktycznych pracowników

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00038196

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RZP/TP/1/25

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem niniejszego zamówienia jest przeprowadzenie badań profilaktycznych, specjalistycznych w celu udzielenia urlopu dla poratowania zdrowia, sanitarno-epidemiologicznych, szczepień ochronnych, promieniowania jonizującego, pracy na wysokościach, psychotechnicznych oraz narażenia na czynnik psychospołeczny - stanowiska decyzyjne pracowników Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach w okresie 12 miesięcy

4.5.3.) Główny kod CPV: 85000000-9 - Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 342121,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 342121,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 342121,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Przychodnia Agmed Sp. z o.o.

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Poradnia medycyny Pracy MEDPRESS-PULS spólka cywilna Tomasz Darski. Michał Piątek, Przychodnia MILOWICE sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6342828774

7.3.3) Ulica: Morcinka 15-17

7.3.4) Miejscowość: Katowice

7.3.5) Kod pocztowy: 40-124

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

W Katowicach: badanie RTG: SPZLA „Moja Przychodnia” Katowice ul. PCK 1 oraz ul. Mickiewicza 9,
W Zabrzu: badanie RTG i EKG : ARTMED Sp. z o.o. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "Specjal-Med" 41-800 Zabrze, ul. Sienkiewicza 28 oraz badania laboratoryjne wykonywane w : DIAGNOSTYKA S. A. Laboratoria Medyczne 41-800 Zabrze, ul. Bohaterów Warszawskich 11

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-12

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 342121,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

2025-02-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi