Wykonanie prac dekarskich w tym: naprawa oraz usuwanie przecieków na dachach budynków mieszkalnych i użytkowych stanowiących własność Gminy Miasta Gdańsk administrowanych przez GN SZB w roku 2023

Gdańskie Nieruchomości

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00496222
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00496222/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-11-16 07:10
Lokalizacja
Gdańsk, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-877b9757-6673-11ee-9aa3-96d3b4440790
Identyfikator
9570844969
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie usuwania gruzuRoboty rozbiórkoweWykonywanie pokryć dachowych

Wykonawcy

2 przyznane

MAŁGORZATA FORMELAGDAŃSK, PL · lot 0
750 000 PLN
MAŁGORZATA FORMELAGDAŃSK, PL · lot 1
750 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00496222 z dnia 2023-11-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie prac dekarskich w tym: naprawa oraz usuwanie przecieków na dachach budynków mieszkalnych i użytkowych stanowiących własność Gminy Miasta Gdańsk administrowanych przez GN SZB w roku 2023

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gdańskie Nieruchomości

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 192817769

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Partyzantów 74

1.5.2.) Miejscowość: Gdańsk

1.5.3.) Kod pocztowy: 80-254

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: nz@nieruchomoscigda.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nieruchomoscigda.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-877b9757-6673-11ee-9aa3-96d3b4440790

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Zarządzanie nieruchomościami

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie prac dekarskich w tym: naprawa oraz usuwanie przecieków na dachach budynków mieszkalnych i użytkowych stanowiących własność Gminy Miasta Gdańsk administrowanych przez GN SZB w roku 2023

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-877b9757-6673-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00496222

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-11-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00060126/10/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.52 Dodatkowe postępowanie na wykonywanie w 2023 r. napraw oraz usuwanie przecieków na dachach budynków mieszkalnych i użytkowych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: TZ.250.98.2023.MK

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 138888,90 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1.Wykonanie prac dekarskich w tym: naprawa oraz usuwanie przecieków na dachach budynków mieszkalnych i użytkowych stanowiących własność Gminy Miasta Gdańsk administrowanych przez Gdańskie Nieruchomości w roku 2023 na terenie Obszarów Administracyjnych 1 i 2.
2. Zakres robót obejmuje roboty w zakresie wykonania pokryć dachowych i naprawy konstrukcji dachu, np.:
a) miejscową likwidację przecieków wody poprzez:
-dach papowy – przecięcie pęcherzy oraz wstawienie łat z papy wraz z przymocowaniem luźnych fragmentów papy, przesmarowaniem dachu preparatami bitumicznymi w celu uszczelnienia,
-dach ceramiczny – wymiana uszkodzonych dachówek, uszczelnienie połączeń miedzy dachówkami,
b) uszczelnienie pokrycia dachowego - płynne pokrycia chemoutwardzalne,
c) czyszczenie i udrożnienie rynien i rur spustowych wraz z konieczną wymianą,
d) naprawę poprzez prostowanie, mocowanie i lutowanie drobnych uszkodzeń obróbek blacharskich, daszków, pasów nadrynnowych i podrynnowych, parapetów, rynien, rur spustowych itp. łącznie z zabezpieczeniem antykorozyjnym,
e) uzupełnienie i uszczelnienie pokrycia dachówką oraz gąsiorów,
f) reperację, wymianę włazów dachowych, elementów drabin, klamer włazowych, ław kominiarskich itp.,
g) osadzenie wyłazów dachowych, płotków śniegowych, drabinek kominiarskich,
h) zabezpieczenie naderwanego lub zerwanego pokrycia dachowego,
i) naprawę pokryć dachowych papą termozgrzewalną - dwuwarstwowe pokrycie z papy perforowanej oraz papy wierzchniego krycia grubości 5,7 mm,
j) okresowa konserwacja dachów papowych - płynne pokrycia chemoutwardzalne,
k) przemurowania kominów,
l) naprawy kominów i kominków blaszanych i z tworzyw sztucznych,
m) inne roboty wymagane przy naprawie dachów.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych

4.5.5.) Wartość części: 69444,45 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1.Wykonanie prac dekarskich w tym: naprawa oraz usuwanie przecieków na dachach budynków mieszkalnych i użytkowych stanowiących własność Gminy Miasta Gdańsk administrowanych przez Gdańskie Nieruchomości w roku 2023 na terenie Obszarów Administracyjnych 3 i 4.
2.Zakres robót obejmuje roboty w zakresie wykonania pokryć dachowych i naprawy konstrukcji dachu, np.:
a)miejscową likwidację przecieków wody poprzez:
-dach papowy – przecięcie pęcherzy oraz wstawienie łat z papy wraz z przymocowaniem luźnych fragmentów papy, przesmarowaniem dachu preparatami bitumicznymi w celu uszczelnienia,
-dach ceramiczny – wymiana uszkodzonych dachówek, uszczelnienie połączeń miedzy dachówkami,
b) uszczelnienie pokrycia dachowego - płynne pokrycia chemoutwardzalne,
c) czyszczenie i udrożnienie rynien i rur spustowych wraz z konieczną wymianą,
d) naprawę poprzez prostowanie, mocowanie i lutowanie drobnych uszkodzeń obróbek blacharskich, daszków, pasów nadrynnowych i podrynnowych, parapetów, rynien, rur spustowych itp. łącznie z zabezpieczeniem antykorozyjnym,
e) uzupełnienie i uszczelnienie pokrycia dachówką oraz gąsiorów,
f) reperację, wymianę włazów dachowych, elementów drabin, klamer włazowych, ław kominiarskich itp.,
g) osadzenie wyłazów dachowych, płotków śniegowych, drabinek kominiarskich,
h) zabezpieczenie naderwanego lub zerwanego pokrycia dachowego,
i) naprawę pokryć dachowych papą termozgrzewalną - dwuwarstwowe pokrycie z papy perforowanej oraz papy wierzchniego krycia grubości 5,7 mm,
j) okresowa konserwacja dachów papowych - płynne pokrycia chemoutwardzalne,
k) przemurowania kominów,
l) naprawy kominów i kominków blaszanych i z tworzyw sztucznych,
m) inne roboty wymagane przy naprawie dachów.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych

4.5.5.) Wartość części: 69444,45 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 34,55 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 44,13 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 34,55 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Dekarska Małgorzata Fomela

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 360445915

7.3.3) Ulica: Drzewieckiego

7.3.4) Miejscowość: Gdańsk

7.3.5) Kod pocztowy: 80-464

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-11-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 750000 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2023-12-31

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 34,55 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 44,13 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 34,55 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Dekarska Małgorzata Fomela

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 360445915

7.3.3) Ulica: Drzewieckiego

7.3.4) Miejscowość: Gdańsk

7.3.5) Kod pocztowy: 80-464

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-11-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 750000 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2023-12-31
2023-11-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane