Usługi zimowego utrzymania dróg w sezonie 2023/2024
Zarząd Dróg Powiatowych w Parczewie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00496529
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-11-16 08:54
- Lokalizacja
- Parczew, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5391339690
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi odśnieżaniaUsługi usuwania oblodzeń
Wykonawcy
4 przyznane
KINGA HULEWSKALipinki, PL
61 875 PLNZBIGNIEW KOPIŚDębowa Kłoda, PL
56 250 PLNMIROSŁAW WOŹNIAKZadębie, PL
56 250 PLNKINGA HULEWSKALipinki, PL
50 000 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.