Roboty konserwatorskie w zespole linii Kolei Wąskotorowej Rogów – Rawa - Biała
POWIAT RAWSKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00496603
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00496603/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-11-16 09:07
- Lokalizacja
- Rawa Mazowiecka, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a1d7bc5b-642d-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 8351606519
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00496603 z dnia 2023-11-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty konserwatorskie w zespole linii Kolei Wąskotorowej Rogów – Rawa - Biała
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT RAWSKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 750147774
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Wolności 1
1.5.2.) Miejscowość: Rawa Mazowiecka
1.5.3.) Kod pocztowy: 96-200
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL715 - Skierniewicki
1.5.7.) Numer telefonu: 46844631
1.5.8.) Numer faksu: 468144647
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@powiatrawski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatrawski.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a1d7bc5b-642d-11ee-a60c-9ec5599dddc11.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Roboty konserwatorskie w zespole linii Kolei Wąskotorowej Rogów – Rawa - Biała2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a1d7bc5b-642d-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00496603
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-11-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00052602/16/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.14 Roboty konserwatorskie w zespole linii Kolei Wąskotorowej Rogów – Rawa - Biała
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00431662
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Postępowanie prowadzone w trybie z wolnej ręki z powodu braku ofert w postępowaniu przeprowadzonym na podstawie art. 275 pkt. 1
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-6e8c0611-515e-11ee-a60c-9ec5599dddc1
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WI.III.7111.6-II.2023.KK
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 162000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są „Roboty konserwatorskie w zespole linii Kolei Wąskotorowej Rogów – Rawa - Biała” w zakresie remontu budynku Dworca Kolejowego Kolei Wąskotorowej w Rawie Mazowieckiej polegającego na kompleksowej wymianie istniejącego pokrycia dachowego z blachy dachówkowej na nową z uwzględnieniem wykonania wszystkich niezbędnych prac towarzyszących przy wymianie pokrycia i będący I etapem remontu -robót budowlanych.
Podbitka łączona na pióro i wpust o grubości nie mniejszej niż 20 mm i szerokości krycia nie mniejszej niż 130 mm z drewna sosnowego lub świerkowego suszonego, impregnowanego ciśnieniowo preparatem grzybobójczym niepowłokotwórczym (np. Boramax BSG 33 lub równoważny). Miejsce cięcia nasycone metodą zanurzeniową w preparacie grzybobójczym niepowłokotwórczym (np. Boramax BSG 33 lub równoważny). Podbitka pokryta farbą gruntującą podkładową alkidową (np. Teamac Wood Primer lub równoważną) oraz farbą wierzchnią, elastyczną, oddychającą, elastomerową, przeznaczoną do elewacji drewnianych (np. RD-Elastoflex lub równoważną).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych
45261320-3 - Kładzenie rynien
45261910-6 - Naprawa dachów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 209999,13 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DACH SYSTEM Galiński Paweł
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7260021557
7.3.4) Miejscowość: Krzemienica
7.3.5) Kod pocztowy: 97-216
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-11-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 209999,13 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2023-12-088.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2023-11-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |