Kompleksowa modernizacja Ośrodka Rekreacyjno-Sportowego „Centrum”– wykonanie systemu sygnalizacji pożarowej i dźwiękowego systemu ostrzegania
Gmina Lędziny
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00496640
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00496640/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-11-16 09:15
- Lokalizacja
- Lędziny, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3519eea7-50a2-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 6461030597
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00496640 z dnia 2023-11-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Kompleksowa modernizacja Ośrodka Rekreacyjno-Sportowego „Centrum”– wykonanie systemu sygnalizacji pożarowej i dźwiękowego systemu ostrzegania
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Lędziny
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276258256
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Lędzińska 55
1.5.2.) Miejscowość: Lędziny
1.5.3.) Kod pocztowy: 43-143
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22C - Tyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@ledziny.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ledziny.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3519eea7-50a2-11ee-9aa3-96d3b44407901.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Kompleksowa modernizacja Ośrodka Rekreacyjno-Sportowego „Centrum”– wykonanie systemu sygnalizacji pożarowej i dźwiękowego systemu ostrzegania2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3519eea7-50a2-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00496640
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-11-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00390870
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
W ramach inwestycji należy wykonać system sygnalizacji pożarowej oraz dźwiękowy system ostrzegawczy zgodnie z dokumentacją projektową oraz specyfikacją techniczną – załącznik nr 1 do SWZ.
Ośrodek Rekreacyjno-Sportowy Centrum zlokalizowany jest w Lędzinach (43-143) przy ul. Lędzińskiej 14.
Zamawiający wymaga, aby wykonawca udzielił pięcioletniej gwarancji na wykonany przedmiot zamówienia.
Materiały konieczne do wykonania przedmiotu zamówienia zabezpiecza w całości Wykonawca. Materiały muszą być fabrycznie nowe, posiadać parametry techniczne nie gorsze niż wskazano w dokumentacji, spełniać wymogi Ustawy o wyrobach budowlanych, posiadać kopię deklaracji właściwości użytkowych, certyfikatów oraz świadectwo dopuszczenia CNBOP (Centrum Naukowo-Badawcze Ochrony Przeciwpożarowej.)
Każda partia materiału przed wbudowaniem musi uzyskać akceptację Inspektora nadzoru ustanowionego przez Zamawiającego
Przyłączenie systemu sygnalizacji pożarowej budynku przy ul. Lędzińskiej 14 w Lędzinach do monitoringu pożarowego Państwowej Straży Pożarnej w Tychach należy wykonać zgodnie z wytycznymi opisanymi w piśmie PSP w Tychach – w załączeniu.
Wykonawca wraz z ofertą złoży oświadczenie – załącznik nr 1b, będące treścią oferty – w którym wskaże producentów systemów SSP i DSO
4.5.3.) Główny kod CPV: 45312100-8 - Instalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena oferty z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierzał przeznaczyć na realizację przedmiotowego zamówienia, a obecnie zamawiający nie może zwiększyć kwoty do ceny oferty najkorzystniejszej.Zgodnie z dyspozycją art. 255 pkt 3) ustawy Pzp postępowanie o udzielenie zamówienia unieważnia się, jeżeli „cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty”.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2105760,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2300100,00 PLN
| 2023-11-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |