Opracowanie dokumentacji projektowej budowy ścieżek rowerowych na terenie gminy Kłecko
Gmina Kłecko
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00496738
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-11-16 09:39
- Lokalizacja
- Kłecko, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7842438290
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaNadzór nad projektem i dokumentacjąArchitektoniczne usługi zagospodarowania terenuUsługi architektoniczne i podobne
Wykonawcy
2 przyznane
MARCIN KUCIAKPoznań, PL
196 000 PLNMARCIN KUCIAKPoznań, PL
196 000 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.