Modernizacja łazienek w budynkach Domu Pomocy Społecznej im. Roba Inja w Świdniku

Dom Pomocy Społecznej im. Roba Inja w Świdniku

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00497044
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00497044/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-11-16 10:41
Lokalizacja
Świdnik, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5e3e7220-0a86-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b
Identyfikator
7122904539
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty rozbiórkoweRoboty w zakresie usuwania gruzuRoboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnychRoboty instalacyjne elektryczneInstalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnychRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementówTynkowaniePokrywanie podłóg i ścianRoboty malarskie

Wykonawcy

1 przyznane

JAROSŁAW ŚLIZAKŚwidnik, PL · lot 0
549 917,43 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00497044 z dnia 2023-11-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja łazienek w budynkach Domu Pomocy Społecznej im. Roba Inja w Świdniku

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Dom Pomocy Społecznej im. Roba Inja w Świdniku

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019460

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Piasecka 240

1.5.2.) Miejscowość: Świdnik

1.5.3.) Kod pocztowy: 21-040

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: info@dpsswidnik.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.dpsswidnik.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5e3e7220-0a86-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Dom Pomocy Społecznej im. Roba Inja w Świdniku

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja łazienek w budynkach Domu Pomocy Społecznej im. Roba Inja w Świdniku

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5e3e7220-0a86-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00497044

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-11-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00205808/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Modernizacja łazienek w budynkach Domu Pomocy Społecznej im. Roba Inja w Świdniku

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00258486

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP 271.6.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

3.1 Zadanie obejmuje Wykonanie robót modernizacyjnych pn.Modernizacja łazienek w budynkach Domu Pomocy
Społecznej im. Roba Inja w Świdniku.3.2Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych pn.Modernizacja
łazienek w budynkach Domu Pomocy Społecznej im. Roba Inja w Świdniku
3.3Przedmiot zamówienia przewiduje wykonanie:
3.3.1 Roboty rozbiórkowe.
a) Demontaż rurociągów,
b) Demontaż odejść odpływowych,
c) Demontaż łączników instalacyjnych podtynkowych.
3.3.2 Wymiana instalacji wodno-kanalizacyjnej.
a) Demontaż urządzeń sanitarnych,
b) Położenie izolacji,
c) Wymiana rurociągów.
3.3.3 Remont sanitariatów.
a) Położenie tynków wewnętrznych,
b) Wykonanie izolacji,
c) Wykonanie uszczelnień,
d) Wymiana drzwi,
e) Wymiana stelaży,
f) Wymiana umywalek,
g) Wymiana baterii umywalkowych,
h) Wymiana misek ustępowych,
i) Wymiana zaworów,
j) Wymiana natrysków,
k) Wymiana gniazd elektrycznych,
l) Malowanie pomieszczeń.
3.3.4 Remont pomieszczeń wspólnych.
a) Malowanie pomieszczeń,
b) Wymiana posadzek,
c) Wymiana gniazd i przełączników elektrycznych,
d) Wymiana kratek wentylacyjnych.
3.4 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w przedmiarze i szczegółowych specyfikacjach technicznych
wykonania i odbioru robót budowlanych (Załącznik Nr 7 do SWZ).
UWAGA !!!
W dokumentacji przetargowej znajdują się pytania i odpowiedzi z ogłoszonego poprzedniego postępowania. Wszystkie odpowiedzi są aktualne oprócz zmiany dat postępowania – składania i otwarcia ofert.
Natomiast ogłoszony przedmiar w Załączniku Nr 7 do SWZ jest już aktualny,uwzględnia wszystkie poprawki wynikające z odpowiedzi na pytania.
3.5 Wykonawca, któremu zostanie udzielone zamówienie udzieli zamawiającemu gwarancji i rękojmi na okres
zadeklarowany w ofercie. Minimalny wymagany okres gwarancji i rękojmi na wykonane roboty wynosi 60 miesięcy.
Wykonawca może zaproponować dłuższy okres, maksymalnie przedłużając okres minimalny o dodatkowe 12 miesięcy, co
będzie uwzględnione podczas oceny i badania ofert na zasadach określonych
w rozdziale KRYTERIA OCENY OFERT (sekcja 14 SIWZ). Wykonawca składając ofertę akceptuje oświadczenie
gwarancyjne stanowiące załącznik do umowy, w którym określono zakres gwarancji i uprawnienia zamawiającego oraz
obowiązki gwaranta.
3.6 Zgodnie z art. 101 ust. 4 ustawy Pzp w sytuacji, gdyby w STWiOR, a więc w dokumentach opisujących przedmiot
zamówienia lub w przedmiarach zawarto odniesienie do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów
referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 i ust. 3 Pzp a takim odniesieniom nie towarzyszyło wyrażenie
„lub równoważne”, to Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym w każdej takiej normie, ocenie
technicznej, specyfikacji technicznej, systemie referencji technicznych. W związku z powyższym należy przyjąć, że każdej:
normie, ocenie technicznej, specyfikacji technicznej, systemowi referencji technicznych występującym w opisie przedmiotu
zamówienia towarzyszą wyrazy „lub równoważne". Zgodnie z art. 101 ust. 5 Pzp wykonawca, który powołuje się na
rozwiązania równoważne opisywanym w tych dokumentach, jest obowiązany udowodnić, poprzez dołączenie do oferty
stosownych przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w art. 104–107 Pzp, że proponowane rozwiązania w
równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu

45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45410000-4 - Tynkowanie

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45442100-8 - Roboty malarskie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 549917,43 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 766792,18 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 549917,43 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Remontowo Budowlany Jarosław Ślizak

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP:7123060109

7.3.3) Ulica: ul.Prusa 8

7.3.4) Miejscowość: Świdnik

7.3.5) Kod pocztowy: 21-040

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-07-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 549917,43 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 120 dni

2023-11-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane