Remont sali konferencyjnej wraz z modernizacją i przystosowaniem dla potrzeb sali multimedialnej w budynku głównym (budynek A) Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Szczecinie
WOJEWÓDZKA STACJA SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNA W SZCZECINIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00497092
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00497092/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-11-16 10:49
- Lokalizacja
- Szczecin, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3e017405-676e-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 9551509448
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00497092 z dnia 2023-11-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont sali konferencyjnej wraz z modernizacją i przystosowaniem dla potrzeb sali multimedialnej w budynku głównym (budynek A) Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Szczecinie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: WOJEWÓDZKA STACJA SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNA W SZCZECINIE
1.3.) Oddział zamawiającego: WSSE Szczecin
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000292669
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Spedytorska 6/7
1.5.2.) Miejscowość: Szczecin
1.5.3.) Kod pocztowy: 70-632
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin
1.5.7.) Numer telefonu: 91/462-40-60 wew. 111
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: administracja.wsse.szczecin@sanepid.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/wsse-szczecin
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/wsse_szczecin1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont sali konferencyjnej wraz z modernizacją i przystosowaniem dla potrzeb sali multimedialnej w budynku głównym (budynek A) Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Szczecinie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3e017405-676e-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00497092
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-11-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00046342/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Remont sali konferencyjnej wraz z modernizacją i przystosowaniem dla potrzeb sali multimedialnej w budynku głównym Wojewódzkiej Stacji Sanitarno Epidemiologicznej w Szczecinie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt pn. „Wzmocnienie państwowej inspekcji sanitarnej poprzez wsparcie infrastrukturalne oraz zakup niezbędnego doposażenia”, w ramach osi priorytetowej XI REACT-EU w ramach działania 11.3 Wspieranie naprawy i odporności systemu ochrony zdrowia2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00439221
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 272.3.4.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 113145,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest remont sali konferencyjnej wraz z modernizacją i przystosowaniem dla potrzeb sali multimedialnej w budynku głównym (budynek A) Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Szczecinie.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Załącznik nr 4 do SWZ i obejmuje on swoim zakresem Zadanie I, wynikające ze wskazanej dokumentacji projektowej.
3. Przedmiot zamówienia (Zadanie I) obejmuje następujący zakres rzeczowy:
1) malowanie
2) szpachlowanie ścian w niezbędnym zakresie
3) gładzenie ścian
4) wzmocnienie istniejącej ściany szkieletowej z GK
5) wymiana wykładziny podłogowej z PCV na nową z PCV
6) modernizacja istniejącej inst. elektrycznej (zgodnie z dokumentacją projektową - zał. Nr 4)
7) zakup i montaż nowych rolet okiennych zasilanych elektrycznie, sterowanych panelem bluetooth
8) zakup mebli wykonanych pod wymiar (stół konferencyjny)
9) zakup gotowych mebli biurowych (krzesła, szafa)
10) montaż sufitu podwieszanego
11) zakup i montaż nowych opraw oświetleniowych
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45432111-5 - Kładzenie wykładzin elastycznych
45421146-9 - Instalowanie sufitów podwieszanych
39130000-2 - Meble biurowe
39150000-8 - Różne meble i wyposażenie
39112000-0 - Krzesła
45442100-8 - Roboty malarskie
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45421145-2 - Instalowanie rolet
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 135382,39 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2595421,77 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 135382,39 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DREAM BUILD Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9552559253
7.3.3) Ulica: Południowa 25B/212
7.3.4) Miejscowość: Szczecin
7.3.5) Kod pocztowy: 71-001
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-11-15
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 135382,39 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2023-12-11| 2023-11-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |