„Prawo jazdy kat. D wraz z kwalifikacją wstępną przyspieszoną lub kwalifikacją wstępną uzupełniającą przyspieszoną do kat. D, D+E, D1, D1+E”
Miasto st. Warszawa - Urząd Pracy m. st. Warszawy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00107908
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00107908/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-02-17 14:49
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0a84e622-fcc7-4dd5-bc5c-33ff28c3d718
- Identyfikator
- 1132191233
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00107908 z dnia 2025-02-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Prawo jazdy kat. D wraz z kwalifikacją wstępną przyspieszoną lub kwalifikacją wstępną uzupełniającą przyspieszoną do kat. D, D+E, D1, D1+E”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto st. Warszawa - Urząd Pracy m. st. Warszawy
1.3.) Oddział zamawiającego: Urząd Pracy m. st. Warszawy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 016210417
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Grochowska 171 B
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 04-111
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@up.warszawa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: warszawa.praca.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0a84e622-fcc7-4dd5-bc5c-33ff28c3d7181.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Prawo jazdy kat. D wraz z kwalifikacją wstępną przyspieszoną lub kwalifikacją wstępną uzupełniającą przyspieszoną do kat. D, D+E, D1, D1+E”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0a84e622-fcc7-4dd5-bc5c-33ff28c3d718
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00107908
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00056676/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.3 Prawo jazdy kat. D wraz z kwalifikacją wstępną przyspieszoną lub kwalifikacją wstępną przyspieszoną uzupełniającą
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00063387
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Uzasadnienie prawne:
Postępowanie prowadzone jest na podstawie art. 305 pkt 1 ustawy w związku z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp, na przeprowadzenie szkolenia pn. „Prawo jazdy kat. D wraz z kwalifikacją wstępną przyspieszoną lub kwalifikacją wstępną uzupełniającą przyspieszoną do kat. D, D+E, D1, D1+E”.
Uzasadnienie faktyczne:
Umowa nr OA.C.223.3.KŻG.2024 na zamówienie podstawowe została zawarta w dniu 22.03.2024 r.
Niniejsze zamówienie zostanie udzielone: a) w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego, b) dotychczasowemu wykonawcy usług, c) jako zamówienie polegające na powtórzeniu podobnych usług, które było przewidziane w ogłoszeniu o zamówieniu dla zamówienia podstawowego (nr ogłoszenia 2024/BZP 00206398/01 z dnia 2024-02-16) i jest zgodne z jego przedmiotem. Całkowita wartość tego zamówienia została uwzględniona przy obliczaniu wartości zamówienia podstawowego
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 1/2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie szkolenia pn.: „Prawo jazdy kat. D wraz
z kwalifikacją wstępną przyspieszoną lub kwalifikacją wstępną uzupełniającą przyspieszoną do kat. D, D+E, D1, D1+E”, które obejmuje:
badania psychologiczne i lekarskie,
zajęcia teoretyczne i praktyczne z zakresu prawa jazdy kat. D i z kwalifikacji wstępnej przyspieszonej lub kwalifikacji wstępnej uzupełniającej przyspieszonej
egzamin państwowy na prawo jazdy kat. D,
test kwalifikacyjny,
ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków wskazanych uczestników szkolenia, zwanego dalej szkoleniem. Przedmiot zamówienia jest sfinansowany ze środków Funduszu Pracy dla max. 12 osób skierowanych na badania psychologiczne i lekarskie oraz dla max. 10 osób skierowanych na szkolenie.
4.5.3.) Główny kod CPV: 80500000-9 - Usługi szkoleniowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
80411200-0 - Usługi szkół nauki jazdy
85121000-3 - Usługi medyczne
80411100-9 - Usługi w zakresie egzaminów na prawo jazdy
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Linia Andrzej Szope
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 52692192500
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-13
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 114694,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-07-25| 2025-02-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |