Opracowanie dokumentacji projektowej budowy ul. Ziemskiej w Siechnicach wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego w podziale na zadania.

Burmistrz Siechnic

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00107991
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00107991/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-02-17 15:10
Lokalizacja
Siechnice, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-bdbd2918-0ee6-44df-997b-6b89a49ebb3f
Identyfikator
9121005691
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania

Wykonawcy

1 przyznane

KBH INWESTYCJE SP. Z O.O. SP.K.Mokronos Dolny, PL · lot 0
158 055 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00107991 z dnia 2025-02-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowej budowy ul. Ziemskiej w Siechnicach wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego w podziale na zadania.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Burmistrz Siechnic

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931935129

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Jana Pawła II 12

1.5.2.) Miejscowość: Siechnice

1.5.3.) Kod pocztowy: 55-011

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@umsiechnice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://siechnice.bip.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/siechnice

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Opracowanie dokumentacji projektowej budowy ul. Ziemskiej w Siechnicach wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego w podziale na zadania.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bdbd2918-0ee6-44df-997b-6b89a49ebb3f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00107991

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00227577/19/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.23 Opracowanie dokumentacji projektowej ulicy Ziemskiej w Siechnicech

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00647319

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.66.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej budowy drogi oraz infrastruktury towarzyszącej dla ul. Ziemskiej w Siechnicach wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego w trakcie realizacji robót budowlanych w podziale na zadania:
1) Zadanie 1
Opracowanie dokumentacji projektowej budowy ul. Ziemskiej w Siechnicach wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego:
a) opracowanie dokumentacji projektowej budowy ul. Ziemskiej w Siechnicach,
b) pełnienie nadzoru autorskiego dla w/w zadania.
2) Zadanie 2
Opracowanie dokumentacji projektowej przebudowy zjazdu z ul. Św. Katarzyny w ul. Ziemską w Siechnicach wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego:
a) opracowanie dokumentacji projektowej przebudowy zjazdu z ul. Św. Katarzyny w ul. Ziemską w Siechnicach,
b) pełnienie nadzoru autorskiego dla w/w zadania.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71240000-2 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 158055,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 331485,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 158055,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: KBH INWESTYCJE SP. Z O.O. SP.K.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 896154898

7.3.4) Miejscowość: Mokronos Dolny

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-07

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 158055,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 36 miesiące

2025-02-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi