Przebudowa i remont Centrum Przesiadkowego w Kępicach

GMINA KĘPICE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00498391
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00498391/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-11-16 14:33
Lokalizacja
Kępice, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-86547213-586b-11ee-a60c-9ec5599dddc1
Identyfikator
8391003595
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Przebudowa budynkówRoboty budowlaneRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeRoboty instalacyjne w budynkachRoboty instalacyjne elektryczneRoboty sanitarne

Wykonawcy

1 przyznane

MARCIN DAGLISSłupsk, PL · lot 0
4 178 819,7 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00498391 z dnia 2023-11-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa i remont Centrum Przesiadkowego w Kępicach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KĘPICE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 770979826

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Niepodległości 6

1.5.2.) Miejscowość: Kępice

1.5.3.) Kod pocztowy: 77-230

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: poczta@kepice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kepice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/kepice

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa i remont Centrum Przesiadkowego w Kępicach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-86547213-586b-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00498391

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-11-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00064795/13/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Budowa Centrum Przesiadkowego w m. Kępice

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00407800

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.10.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przebudowa i remont dworca kolejowego w miejscowości Kępice oraz zmiana sposobu użytkowania części budynku. Zgodnie z założeniami budynek nadal będzie spełniał funkcję dworca kolejowego lecz jego część zostanie poddana zmianie sposobu użytkowania. Oprócz funkcji dworca budynek ma spełniać funkcję usługową (sala fitness, kino, sala konferencyjna, sklep, galeria sztuki, biura). W pozostałej części budynku część pomieszczeń ma być przeznaczona na toalety publiczne oraz pomieszczenia techniczne do obsługi całego obiektu. Klatki schodowe mają zostać przebudowane tak, aby spełniały istniejące przepisy określone prawem budowlanym. Ponadto należy przebudować przyległą do budynku rampę kolejową, z której powstanie podjazd dla osób niepełnosprawnych. Zakres robót również obejmuje elementy zagospodarowania zewnętrznego, instalację elektryczną oraz sanitarną.
3.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Dokumentacja projektowa stanowiąca załącznik nr 8 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45262700-8 - Przebudowa budynków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45000000-7 - Roboty budowlane

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45232460-4 - Roboty sanitarne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 4178819,70 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 6999945,06 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 4178819,70 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SELFNET Marcin Daglis

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8392954016

7.3.3) Ulica: ul. Klonowa 7/16

7.3.4) Miejscowość: Słupsk

7.3.5) Kod pocztowy: 76-200

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Usługi Ogólnobudowlane Michał Łangowski

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-11-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 4178819,70 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 18 miesiące

2023-11-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane