Wykonanie robót budowlanych przy zabytkowej Szkole w Bielance (Gmina Gorlice)
Gmina Gorlice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00498416
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00498416/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-11-16 14:37
- Lokalizacja
- Gorlice, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-65eb3457-82f7-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 7382131749
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00498416 z dnia 2023-11-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych przy zabytkowej Szkole w Bielance (Gmina Gorlice)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Gorlice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892216
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. 11 Listopada 2
1.5.2.) Miejscowość: Gorlice
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-300
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.5.7.) Numer telefonu: 183535762
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@gmina.gorlice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gmina.gorlice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/ug_gorlice1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie robót budowlanych przy zabytkowej Szkole w Bielance (Gmina Gorlice)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-65eb3457-82f7-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00498416
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-11-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00042937/14/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.16 Wykonanie robót budowlanych przy zabytkowej Szkole w Bielance (Gmina Gorlice)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00493528
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RG.271.26.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych przy zabytkowej Szkole w Bielance (Muzeum Rzemiosła Łemkowskiego).
Zakres prac budowlanych obejmuje wymianę pokrycia dachu wraz z zniszczonymi fragmentami więźby dachowej, częściową wymianę podwalin ścian, renowację stolarki drzwiowej, wymianę posadzek wraz z warstwami podpodłogowymi oraz remont fundamentów.
Zakres prac:
1) Ustawienie rusztowań,
2) Demontaż istniejącego pokrycia dachu,
3) Wymiana zniszczonych elementów więźby dachowej,
4) Montaż nowego projektowanego pokrycia dachu z blachy ocynkowanej na rąbek,
5) Wymiana posadzki wewnętrznej wraz z warstwami podpodłogowymi (podłoga na legarach),
6) Oczyszczenie belek i wymiana zniszczonych belek ścian,
7) Wymiana belek podwalinowych do 2 rzędów,
8) Renowacja elementów architektonicznych ganku,
9) Przemurowanie rozluźnionych fragmentów cegły komina od połaci dachu,
10) Miejscowe uzupełnienie ubytków kamiennych ścian fundamentowych,
11) Uzupełnienia tynku wapienno – glinianego na ścianach elewacji,
12) Wybielenie ścian elewacji,
13) Renowacja stolarki okiennej,
14) Renowacja stolarki drzwiowej,
15) Rozebranie rusztowań,
16) Utylizacja materiałów z rozbiórki.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
45432114-6 - Roboty w zakresie podłóg drewnianych
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 5 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało unieważnione w celu uniknięcia podwójnego finansowania oraz z powodu niezgodności z warunkami programu z którego otrzymano dofinansowanie na zakres rzeczowy objęty postępowaniem.| 2023-11-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |