Udzielanie świadczeń w zakresie fizjoterapii

Państwowy Instytut Medyczny Ministerstwa Spraw Wewnetrznych i Administracji

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00498432
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2023-11-16 14:39
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
5212925596
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi fizjoterapii

Wykonawcy

2 przyznane

Barbara HachajWarszawa, PL
76 800 PLN
Aleksandra KazanowskaCisie, PL
76 800 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.