Zakup i dostawa dwóch samochodów na potrzeby Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Radzyniu Podlaskim
Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Radzyniu Podlaskim
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00498450
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-11-16 14:42
- Lokalizacja
- Radzyń Podlaski, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5381606965
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Samochody osobowePojazdy z napędem na 4 koła
Wykonawcy
2 przyznane
PRZEDSIĘBIORSTWO SPECJALISTYCZNE 'BOCAR' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKorwinów, PL
128 781 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO SPECJALISTYCZNE 'BOCAR' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKorwinów, PL
128 781 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.