Wyremontujmy sobie park przy Wojska Polskiego – Etap I / Skwer Gdański zwany też parkiem kasztanowym w kwartale ulic Wojska Polskiego, Głowackiego i Sucharskiego
Miasto Łódź - Zarząd Inwestycji Miejskich
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00498557
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00498557/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-11-16 15:04
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d3d44ca9-48aa-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 7252132934
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00498557 z dnia 2023-11-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wyremontujmy sobie park przy Wojska Polskiego – Etap I / Skwer Gdański zwany też parkiem kasztanowym w kwartale ulic Wojska Polskiego, Głowackiego i Sucharskiego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Łódź - Zarząd Inwestycji Miejskich
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 364429563
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Piotrkowska 175
1.5.2.) Miejscowość: Łódź
1.5.3.) Kod pocztowy: 90-447
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@zim.uml.lodz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://zim.lodz.bip-e.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d3d44ca9-48aa-11ee-9aa3-96d3b44407901.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wyremontujmy sobie park przy Wojska Polskiego – Etap I / Skwer Gdański zwany też parkiem kasztanowym w kwartale ulic Wojska Polskiego, Głowackiego i Sucharskiego2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d3d44ca9-48aa-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00498557
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-11-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00044894/20/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.47 Wyremontujmy sobie park przy Wojska Polskiego - Etap 1/Skwer Gdański zwany też parkiem kasztanowym w kwartale ulic Wojska polskiego, Głowackiego i Sucharskiego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00382487
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZIM-DZ.2620.50.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 266829,26 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na przebudowie i remoncie nawierzchni alejek nr IIa, IIb, IIc, IId, IIe, IIf na Skwerze Gdańskim w Łodzi z wykonaniem wokół nich rekultywacji terenu, wymiana istniejących, zakup i montaż nowych ławek i koszy na śmieci, demontaż istniejącego utwardzenia oraz wykonanie pod ławkami nowej nawierzchni z płytek betonowych, a także wykonanie i montaż zaktualizowanej tablicy z Budżetu Obywatelskiego. Roboty budowlane należy wykonać zgodnie z dokumentacją pn. ”Zagospodarowanie terenu z remontem i przebudową nawierzchni istniejących alejek na Skwerze Gdańskim w Łodzi” (część opisana jako opcja 3) oraz zgodnie z wytycznymi Zamawiającego (zał. 2-5).
2. Roboty budowlane obejmują m.in.:
- prace przygotowawcze i rozbiórkowe,
- budowę nowych nawierzchni alejek parkowych z płytek betonowych (alejki nr IIa, IIb, IIc, IId, IIe, IIf),
- zabezpieczenie przebiegających pod alejkami kabli oświetleniowych,
- dostosowanie wysokościowe adaptowanych alejek do nowych nawierzchni,
- rekultywację terenu przy alejkach,
- założenie trawników,
- wymianę istniejących, zakup i montaż 5 szt. nowych ławek wraz z demontażem istniejącego utwardzenia oraz wykonaniem pod ławkami nowej nawierzchni z płytek betonowych, wytyczne zgodnie z zał. 2-5,
- wymianę istniejących, zakup i montaż 3 szt. nowych koszy na odpady, wytyczne w zakresie koszy zgodnie z zał. 2 i 5,
- wykonanie i montaż zaktualizowanej tablicy z Budżetu Obywatelskiego, zgodnie ze szczegółowymi wytycznymi od Zamawiającego,
- wykonanie obsługi geodezyjnej,
- wykonanie inwentaryzacji powykonawczej wraz z mapą inwentaryzacyjną oraz dokumentacją powykonawczą,
- wykonanie zestawienia środków trwałych powstałych podczas realizacji inwestycji.
3. Zamawiający opisał przedmiot zamówienia za pomocą Dokumentacji projektowej, STWiORB zawartych w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ oraz wzoru umowy stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 283966,69 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 571353,94 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 283966,69 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PARK-M POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7343516480
7.3.3) Ulica: ul. PIASKI 12
7.3.4) Miejscowość: Stary Sącz
7.3.5) Kod pocztowy: 33-340
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-11-09
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 283966,69 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2023-11-30SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Adres strony internetowej prowadzonego postępowania: https://zim.lodz.bip-e.pl/zim/zamowienia-publiczne/14627,Wyremontujmy-sobie-park-przy-Wojska-Polskiego-Etap-I-Skwer-Gdanski-zwany-tez-par.html| 2023-11-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |