Dostawa energii elektrycznej do obiektów Gminy Brudzeń Duży w roku 2025
GMINA BRUDZEŃ DUŻY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00108102
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00108102/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-02-17 16:27
- Lokalizacja
- Brudzeń Duży, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-583b6470-f8d5-4cf4-8e2d-862efb4de87a
- Identyfikator
- 7743188737
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00108102 z dnia 2025-02-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa energii elektrycznej do obiektów Gminy Brudzeń Duży w roku 2025
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA BRUDZEŃ DUŻY
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 611015678
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Toruńska 2
1.5.2.) Miejscowość: Brudzeń Duży
1.5.3.) Kod pocztowy: 09-414
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL923 - Płocki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@brudzen.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://ugbrudzenduzy.bip.org.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-583b6470-f8d5-4cf4-8e2d-862efb4de87a1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa energii elektrycznej do obiektów Gminy Brudzeń Duży w roku 20252.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-583b6470-f8d5-4cf4-8e2d-862efb4de87a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00108102
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00677720
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PGN.ZP.271.27.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej do obiektów Zamawiającego, w okresie od 02.01.2025 r. do 31.01.2026 r.
2. Przedmiot zamówienia nie został podzielony na części. Z analizy potrzeb i wymagań, przeprowadzonej przez Zamawiającego wynika, że przeprowadzając jedno postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, Zamawiający może uzyskać korzystniejsze warunki cenowe niż przeprowadzając postępowanie przetargowe z podziałem na grupy punktów odbioru energii.
3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę energii elektrycznej do 78 punktów odbioru energii dla zasilania budynków użyteczności publicznej, w tym Urzędu Gminy Brudzeń Duży, Szkół, Świetlicy, Plac zabaw, Muzeum oraz innych tj. Punkt czerpalny wody, teren usługowy, oświetlenie uliczne.
4. Szczegółowy wykaz podmiotów – odbiorców końcowych, punktów odbioru energii oraz taryf wraz z zakresem zamówienia znajduje się w załączniku nr 1a do SWZ - Opisie przedmiotu zamówienia. Wszystkie punkty poboru należą do Gminy Brudzeń Duży.
5. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w istotnych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik nr 4 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 09300000-2 - Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowa
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
09310000-5 - Elektryczność
65310000-9 - Przesył energii elektrycznej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia na w/w zadanie, w terminie składania ofert tj. do dnia 17.01.2025 r. do godz. 12:00 wpłynęła jedna oferta. W wyniku przeprowadzenia badania i oceny ofert skierowano, na podstawie art. 274 ust. 1 ustawy Pzp, wezwanie do złożenia podmiotowych środków dowodowych do Wykonawcy Hekla Energy Sp. z o.o. ul. Ludwika Idzikowskiego 16, 00- 710 Warszawa. W odpowiedzi na wezwanie Wykonawca nie złożył podmiotowych środków dowodowych. W konsekwencji powyższego, Zamawiający, działając na podstawie art. 128 ust 1 ustawy Pzp, wezwał ponownie w dniu 12.02.2025 r. Wykonawcę do złożenia podmiotowych środków dowodowych, wyznaczając ostateczny termin złożenia dokumentów na dzień 14.02.2025 r. Wykonawca na kolejne wezwanie nie przekazał podmiotowych środków dowodowych, powodując tym samym ziszczenie się ustawowej przesłanki odrzucenia oferty, zawartej w art. 226 ust. 1 pkt 2 lit. c ustawy Prawo zamówień publicznych. Wobec powyższego, że jedna oferta złożona w postępowaniu podlegała odrzuceniu, Zamawiający unieważnił postępowanie na podstawie art. 255 pkt. 2 ustawy Prawo zamówień publicznych.| 2025-02-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |