Odbiór, transport i zagospodarowanie przez Wykonawcę odpadów o kodzie 13 07 03 - Inne paliwa (włącznie z mieszaninami) - 22 zadania.

Lotnicze Pogotowie Ratunkowe

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00498940
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2023-11-17 08:18
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
5222548391
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie odpadów radioaktywnych, toksycznych, medycznych i niebezpiecznych

Wykonawcy

22 przyznane

WASTER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄToruń, PL
13 230 PLN
WASTER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄToruń, PL
11 340 PLN
ESPADON SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKatowice, PL
13 312 PLN
WASTER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄToruń, PL
13 230 PLN
POLBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄCzechowice-Dziedzice, PL
11 700 PLN
WASTER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄToruń, PL
12 312 PLN
POLBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄCzechowice-Dziedzice, PL
13 230 PLN
POLBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄCzechowice-Dziedzice, PL
11 610 PLN
WASTER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄToruń, PL
11 340 PLN
WASTER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄToruń, PL
11 340 PLN
POLBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄCzechowice-Dziedzice, PL
13 230 PLN
WASTER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄToruń, PL
13 230 PLN
WASTER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄToruń, PL
9720 PLN
WASTER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄToruń, PL
11 340 PLN
POLBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄCzechowice-Dziedzice, PL
13 086 PLN
POLBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄCzechowice-Dziedzice, PL
13 176 PLN
WASTER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄToruń, PL
11 340 PLN
WASTER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄToruń, PL
15 120 PLN
POLBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄCzechowice-Dziedzice, PL
22 482 PLN
WASTER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄToruń, PL
14 364 PLN
ESPADON SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKatowice, PL
13 392 PLN
WASTER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄToruń, PL
15 120 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.