Modernizacja i nowe zagospodarowanie skweru obok przedszkola „Misia Wojtka nr 99” przy ul. Siewierskiej 3 w Dzielnicy Ochota m. st. Warszawy realizowanego z budżetu obywatelskiego

Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Ochota m.st. Warszawy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00499779
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00499779/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-11-17 11:15
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3a61c91c-4e24-11ee-a60c-9ec5599dddc1
Identyfikator
7010040424
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie różnych nawierzchniRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneUsługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00499779 z dnia 2023-11-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja i nowe zagospodarowanie skweru obok przedszkola „Misia Wojtka nr 99” przy ul. Siewierskiej 3 w Dzielnicy Ochota m. st. Warszawy realizowanego z budżetu obywatelskiego

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Ochota m.st. Warszawy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 140700163

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Białobrzeska 11

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 02-379

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zgnochota.waw.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zgnochota.waw.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zgnochota.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Administrowanie zasobem nieruchomości stanowiących własność i współwłasność m.st. Warszawy

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja i nowe zagospodarowanie skweru obok przedszkola „Misia Wojtka nr 99” przy ul. Siewierskiej 3 w Dzielnicy Ochota m. st. Warszawy realizowanego z budżetu obywatelskiego

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3a61c91c-4e24-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00499779

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-11-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00035564/10/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.9 Odbetonujmy ochockie podwórko

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00387933

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SZP.2600.5.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie modernizacji i zagospodarowanie skweru obok przedszkola „Misia Wojtka nr 99” przy ul. Siewierskiej 3, położonego na części działki nr ewid. 77/11, obręb 0207w Dzielnicy Ochota m.st. Warszawy polegającej na budowie skweru wraz z urządzeniami malej architektury w celu stworzenia infrastruktury rekreacyjno-wypoczynkowej i urozmaicenia istniejącej przestrzeni.
2. Wykonanie zamówienia nastąpi w ramach projektu realizowanego z budżetu obywatelskiego pod nazwą „Odbetonujmy ochockie podwórko”.
3. Zakres robót obejmujący całość zadania został określony za pomocą:
1) Projektu zagospodarowania terenu (załącznik nr 5 do SWZ),
2) Projektu architektoniczno-budowlanego (załącznik nr 6 do SWZ),
3) Projektu technicznego (załącznik nr 7 do SWZ),
4) Specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych – STWiORB (załącznik Nr 8 do SWZ),
5) Przedmiaru robót (załącznik Nr 9 do SWZ).
4. Przedmiot zamówienia będzie realizowany zgodnie z SWZ oraz dokumentacją projektową, Zbiory wymagań, które są niezbędne do określenia standardu i jakości wykonania robót, w zakresie sposobu wykonania robót budowlanych, właściwości wyrobów budowlanych oraz oceny prawidłowości wykonania poszczególnych robót zostały zawarte w specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postepowaniu nie została złożona żadna oferta

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

2023-11-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane