Roboty budowlane w zakresie: Remont ogrodzenia zewnętrznego w kompleksie wojskowym w miejscowości Włodawa.
32 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Zamościu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00500010
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00500010/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-11-17 11:55
- Lokalizacja
- Zamość, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-49b7ee58-7c9b-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 9223046357
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00500010 z dnia 2023-11-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty budowlane w zakresie: Remont ogrodzenia zewnętrznego w kompleksie wojskowym w miejscowości Włodawa.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: 32 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Zamościu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 061402337
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wojska Polskiego 2F
1.5.2.) Miejscowość: Zamość
1.5.3.) Kod pocztowy: 22-400
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.5.7.) Numer telefonu: 261-181-536
1.5.8.) Numer faksu: 261-181-607
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: 32wog.zampub@ron.mil.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.32wog.wp.mil.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Wojskowa Jednostka Budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Roboty budowlane w zakresie: Remont ogrodzenia zewnętrznego w kompleksie wojskowym w miejscowości Włodawa.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-49b7ee58-7c9b-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00500010
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-11-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00133564/28/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.22 K-8783 WŁODAWA- remont ogrodzenia
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00478318
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Uzasadnienie faktyczne: zamówienie było przewidziane w ogłoszeniu o zamówieniu nr 2023/BZP 00386317/01 z dnia 07.09.2023r., dla zamówienia podstawowego i jest zgodne z jego przedmiotem oraz całkowita wartość tego zamówienia została uwzględniona przy obliczaniu jego wartości.
Uzasadnienie prawne: art. 214 ust. 1 pkt 7) w powiązaniu z art. 305 pkt 1) ustawy Pzp ( Dz. U 2023r., poz. 1605, 1720 t.j.)- Zamawiający może udzielić zamówienia w trybie z wolnej ręki, jeżeli w przypadku udzielenia, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego, dotychczasowemu wykonawcy usług lub robót budowlanych, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług lub robót budowlanych, jeżeli takie zamówienie było przewidziane w ogłoszeniu o zamówieniu dla zamówienia podstawowego i jest zgodne z jego przedmiotem oraz całkowita wartość tego zamówienia została uwzględniona przy obliczaniu jego wartości.
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-cdc87353-4c98-11ee-9aa3-96d3b4440790
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/WR/8/2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 243888,23 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane w zakresie: remont ogrodzenia zewnętrznego w kompleksie wojskowym w miejscowości Włodawa. Nr sprawy ZP/WR/8/2023.
ZAKRES PRAC:
Roboty przygotowawcze
• Mechaniczne/ręczne karczowanie samosiewów
• Usługa geodezyjna obejmująca szkic tyczenia oraz dokumentację powykonawczą ogrodzenia wykonana przez uprawnionego geodetę
Roboty rozbiórkowe
• Rozbiórka elementów konstrukcji murku ogrodzenia - murek z cegieł wraz z fundamentem
• Rozbiórka ogrodzeń z paneli i siatki ogrodzeniowej ze słupkami oraz 4 bram stalowych o szerokości do 4,5m
• Mechaniczne rozebranie fundamentu i postumentu znajdującego się przy skrzyżowaniu ul. Sztabowej z ul. Garnizonową
• Ogrodzenie tymczasowe placu budowy
• Transport złomu do magazynu SOI Chełm
• Wywóz i utylizacja gruzu
Ogrodzenie panelowe
• Wykopy pod podwaliny żelbetowe prefabrykowane.
• Wykopanie dołów pod słupki ogrodzeniowe.
• Podsypka cementowo-piaskowa z zagęszczeniem ręcznym - 3 cm grubości warstwy po zagęszczeniu.
• Stopy fundamentowe betonowe pod słupki
• Montaż łączników betonowych z wpustami na podwaliny o wysokości 25 cm
• Montaż płyt – podwaliny żelbetowe pełne szare o wymiarach 5 x 25 x 250 cm.
• Montaż ogrodzenia - panele ogrodzeniowe ocynkowane , wys. 2 m na słupkach stalowych z profili 60 x 40 x 3 mm ocynkowane na zewnątrz i wewnątrz, z obejmami i kapturkiem zabezpieczającym z mrozoodpornego tworzywa sztucznego, obsadzonych w stopach betonowych.
- panel zgrzewany ocynk H-2,00 m
- grubość drutu 5 mm
- oczka proste 50x200 mm
- oczka profilowane 50x50 mm
- cztery przetłoczenia
- szerokość paneli 2400/2500 mm
- słupki z profili 60x40x3 mm z 4 obejmami, śruby z gwintem samozrywalnym.
Bramy
• Wykopy pod fundamenty
• Stopy fundamentowe zbrojone
• Montaż bram dwuskrzydłowych o szerokości 4,8m
Wymagania zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie umowy o pracę osób wykonujących wskazane przez zamawiającego czynności w zakresie realizacji zamówienia, jeżeli wykonanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974r. – Kodeks pracy (Dz. U. z 2022 r. poz.1510 t. j.) - stosownie do postanowień art. 95, art. 96, art. 438 Pzp.
1) Zamawiający wskazuje następujące czynności w zakresie realizacji zamówienia, o których mowa w art. 95 ust 1 ustawy Pzp
a) Roboty budowlane:
Roboty rozbiórkowe;
Roboty betoniarskie;
Roboty montażowe;
Wymóg nie dotyczy osób, których wskazania Zamawiający wymaga na potwierdzenie spełnienia warunku udziału w postępowaniu dotyczącego zdolności do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie.
2) Sposób dokumentowania zatrudnienia oraz kontroli spełniania przez wykonawcę lub podwykonawcę wymagań dotyczących zatrudnienia na podstawie umowy o pracę oraz postanowienia dotyczące sankcji z tytułu niespełnienia wymagań określonych w art. 95 ust 1, art. 438 ustawy Pzp
a) Wykonawca zobowiązuje się przed podpisaniem umowy dostarczyć Zamawiającemu Wykaz osób (według wzoru – załącznik do umowy) przewidzianych do realizacji zamówienia. Wykaz powinien zawierać imiona
i nazwiska, stanowisko, rodzaj umowy o pracę oraz okres na jaki została zawarta.
3) Sankcje z tytułu niespełnienia wymagań zatrudnienia przez wykonawcę
na podstawie umowy o prace osób wykonujących wskazane powyżej czynności - zgodnie ze wzorem umowy.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają:
Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót (STWiOR) - Załącznik nr 1 do Zaproszenia;
Przedmiar robót – Załącznik nr 2 do Zaproszenia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 300000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 300000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 300000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PURLIN Mateusz Mulawa
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9223057935
7.3.3) Ulica: Polna, nr 34
7.3.4) Miejscowość: Zamość
7.3.5) Kod pocztowy: 22-400
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-11-14
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 300000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2023-11-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |