„Sporządzenie wniosku o dofinansowanie, studium wykonalności oraz dodatkowej dokumentacji na potrzeby aplikowania o dofinansowanie dla 2 Projektów na obszarze Metropolii ... - 2 części (część nazwy)

Stowarzyszenie Metropolia Poznań

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00500208
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2023-11-17 12:31
Lokalizacja
Poznań, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
7831672697
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Studia wykonalności, usługi doradcze, analizy

Wykonawcy

2 przyznane

BBF SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
54 120 PLN
BBF SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
54 120 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.