„Zakup i dostawa artykułów żywnościowych na potrzeby jednostek organizacyjnych Powiatu Lubelskiego”

Centrum Usług Wspólnych Powiat Lubelskiego

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00500231
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2023-11-17 12:35
Lokalizacja
Lublin, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
7123408908
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewneMięsoProdukty mięsneProdukty mięsno-wędliniarskieOwoce, warzywa i podobne produktyProdukty mleczarskieRóżne produkty spożywczeProdukty wędliniarskie

Wykonawcy

11 przyznanych

KABANOS SPÓŁKA KOMANDYTOWA ROBERT KMIECICKI, ZDZISŁAW CZUBALublin, PL
37 500 PLN
ADRIAN KRUKOWSKIZamość, PL
38 639 PLN
ALMAX-DYSTRYBUCJA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄJasktów, PL
27 966,84 PLN
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE 'CHIL' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄJastków, PL
18 547,31 PLN
'SMACZEK' SPÓŁKA JAWNA MAŁGORZATA NOWICKA, ROBERT KOWALCZYKKraśnik, PL
152 822,89 PLN
ADRIAN KRUKOWSKIZamość, PL
92 836,3 PLN
ALMAX-DYSTRYBUCJA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄJasktów, PL
113 837,3 PLN
ALMAX-DYSTRYBUCJA SP. z o. o.Jastków, PL
113 837,3 PLN
'SMACZEK' SPÓŁKA JAWNA MAŁGORZATA NOWICKA, ROBERT KOWALCZYKKraśnik, PL
65 114,53 PLN
CYTROPOL ADRIAN KRUKOWSKIZAMOŚĆ, PL
38 414,5 PLN
ALMAX-DYSTRYBUCJA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄJasktów, PL
40 200,46 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.