Likwidacja dzikich wysypisk na terenie Gminy Bytom i Skarbu Państwa w podziale na zadania.
Miejski Zarząd Dróg i Mostów w Bytomiu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00500333
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-11-17 12:53
- Lokalizacja
- Bytom, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6262791135
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi sprzątania oraz usługi sanitarne na obszarach miejskich lub wiejskich oraz usługi powiązaneUsługi związane z odpadamiUsługi gromadzenia stałych odpadów miejskich
Wykonawcy
4 przyznane
NATEZJA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWArachy, PL
72 215,28 PLNNATEZJA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWArachy, PL
60 359,04 PLNNATEZJA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWArachy, PL
72 215,28 PLNNATEZJA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWArachy, PL
72 215,28 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.