„ŚWIADCZENIE USŁUG OBSŁUGII INFOLINII PRAWNEJ I PORADNICTWA E-MAILOWEGO DLA KLIENTÓW PODMIOTÓW RYNKU FINANSOWEGO NA RZECZ BIURA RZECZNIKA FINANSOWEGO”
RZECZNIK FINANSOWY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00500368
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-11-17 12:56
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5251566173
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi prawniczeUsługi w zakresie doradztwa prawnegoUsługi telefonicznych automatów zgłoszeniowychCentrum obsługi klienta
Wykonawcy
2 przyznane
BEATA STRZYŻOWSKAPoznań, PL
528 700,99 PLNBEATA STRZYŻOWSKAPoznań, PL
528 700,99 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.