Remont drogi gminnej nr 361323W w miejscowości Chromna i Jasionka
Gmina Zbuczyn
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00500594
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00500594/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-11-17 13:27
- Lokalizacja
- Zbuczyn, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e91b5a5c-6698-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 8212392687
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00500594 z dnia 2023-11-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont drogi gminnej nr 361323W w miejscowości Chromna i Jasionka
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Zbuczyn
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582670
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Jana Pawła II 1
1.5.2.) Miejscowość: Zbuczyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 08-106
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@zbuczyn.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.zbuczyn.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e91b5a5c-6698-11ee-a60c-9ec5599dddc11.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont drogi gminnej nr 361323W w miejscowości Chromna i Jasionka2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e91b5a5c-6698-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00500594
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-11-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00089862/25/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.31 Remont drogi gminnej nr 361323W w miejscowości Chromna i Jasionka
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00434445
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IN.271.42.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1585365,85 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest realizacja inwestycji pn. „Remont drogi gminnej nr 361323W
w miejscowości Chromna i Jasionka”.
Zakres planowanych robót do wykonania:
- roboty pomiarowe,
- miejscowe korekcyjne frezowanie na zimno nawierzchni z mas mineralno-bitumicznych asfaltowych,
- miejscowa rozbiórka podbudowy betonowej,
- wykonanie (pogłębienie) koryta w miejscu rozbiórki podbudowy betonowej,
- wywóz materiałów pochodzących z rozbiórki i gruntu w miejsce wskazane przez Zamawiającego na odległość do 5 km,
- profilowanie i zagęszczenie podłoża pod warstwy konstrukcyjne,
- miejscowe (powierzchnia po dokonanej rozbiórce konstrukcji) wykonanie podbudowy z gruntu stabilizowanego cementem C1,5/2,0 gr. 20 cm,
- miejscowe (powierzchnia po dokonanej rozbiórce konstrukcji) wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego dolomitowego frakcji 0-31,5mm o gr. 20 cm,
- miejscowe (powierzchnia po dokonanej rozbiórce konstrukcji) wykonanie warstwy wiążącej
z mieszanek mineralno-bitumicznych asfaltowych AC 16W 50/70 o grubości 4 cm po zagęszczeniu z uprzednim skropieniem podbudowy emulsją asfaltową,
- miejscowe wyrównanie mechaniczne istniejącej nawierzchni mieszanką mineralno-bitumiczną asfaltową AC 16W 50/70 w ilości 758 t z uprzednim oczyszczeniem i skropieniem emulsją asfaltową istniejącej nawierzchni,
- wykonanie warstwy ścieralnej z mieszanek mineralno-bitumicznych asfaltowych AC 8S 50/70
o grubości 4 cm po zagęszczeniu z uprzednim oczyszczeniem i skropieniem nawierzchni emulsją asfaltową,
- plantowanie istniejących poboczy,
- wykonanie obustronnych poboczy o szerokości 75 cm z kruszywa łamanego dolomitowego frakcji 0-31,5mm o gr. 10 cm po zagęszczeniu,
W wyniku remontu drogi musi powstać jezdnia o szerokości min. 5,00 m na odcinku 2559,00 mb
z obustronnymi poboczami o szerokości 75 cm.
Dodatkowo w ramach zadania (w ryczałtowej cenie ofertowej) należy wykonać: w identycznej technologii jak wykazano wyżej połączenia remontowanej drogi gminnej z istniejącą nawierzchnią przylegających dróg (skrzyżowania), ewentualną regulację istniejących studni kablowych telekomunikacyjnych i kluczy i skrzynek wodociągowych, ewentualne uzupełnienie poboczy pod planowaną warstwę z kruszywa łamanego (nawiązanie wysokościowe do wykonanej nawierzchni jezdni), w razie potrzeby nawiązanie wysokościowe istniejących zjazdów do nawierzchni drogi po remoncie.
Do wykonania zadania wykonawca użyje w całości z materiałów własnych. Nie dopuszcza się wykorzystania do remontu drogi materiałów pochodzących z rozbiórek i robót ziemnych prowadzonych w ramach niniejszego zadania.
Miejsca do wykonania remontu podbudowy (konstrukcji drogi) zostaną ustalone z przedstawicielem Zamawiającego na etapie realizacji zadania.
Szczegółowy przedmiot zamówienia (zakres robót budowlanych i wymagania jakościowe) opisuje niniejsza SWZ oraz przedmiar robót stanowiący załącznik nr 7.1 i specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót stanowiąca załącznik nr 7.2. Jednocześnie informuję, że bezwzględnie należy zastosować rodzaj materiałów określony w SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1718409,94 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2130020,10 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1718409,94 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych "MIKST" Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8240002592
7.3.3) Ulica: ul. Gdańska 69A
7.3.4) Miejscowość: Węgrów
7.3.5) Kod pocztowy: 07-100
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-11-10
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1718409,94 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
| 2023-11-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |