Przebudowa drogi gminnej w Uboczu dz.nr 1005/2

Gmina Gryfów Śląski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00500639
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00500639/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-11-17 13:35
Lokalizacja
Gryfów Śląski, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-daab1aea-68c0-11ee-9aa3-96d3b4440790
Identyfikator
6161223228
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógRoboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowejRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00500639 z dnia 2023-11-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej w Uboczu dz.nr 1005/2

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Gryfów Śląski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 230821635

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 1

1.5.2.) Miejscowość: Gryfów Śląski

1.5.3.) Kod pocztowy: 59-620

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gryfow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.gryfow.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-daab1aea-68c0-11ee-9aa3-96d3b4440790

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi gminnej w Uboczu dz.nr 1005/2

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-daab1aea-68c0-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00500639

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-11-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00024486/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Przebudowa drogi gminnej w Uboczu dz.nr 1005/2

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00439685

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WT/PDGU/5/23

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem inwestycji jest przebudowa drogi gminnej w Uboczu dz. nr 1005/2.

Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje:
Wykonanie przebudowy drogi gminnej wewnętrznej na działce ewidencyjnej nr 1005/2, obręb 0005 Ubocze, o łącznej długości ok 187 m. W zakres przebudowy wchodzi wykonanie nowej konstrukcji wraz z wykonaniem poboczy i zjazdów do posesji. Wykonanie odwodnienia drogi w postaci spadków poprzecznych i podłużnych jezdni na przyległy teren i do istniejących rowów.

Projekt zakłada następujące parametry techniczne:
- długość odcinka ok 187 mb;
- szerokość jezdni z betonu asfaltowego 3,5m;
- szerokość poboczy 0,50m;

Podbudowa drogi:
- warstwa ścieralna z betonu asfaltowego AC 11S gr 4 cm;
- warstwa z betonu asfaltowego AC 16A gr 4 cm;
- podbudowa z tłucznia kamiennego gr 20 cm;
- stabilizacja kruszywa cementem gr 15 cm.

Nawierzchnia jezdni:
- warstwa wiążąca AC 16W gr. 4 cm;
- warstwa ścieralna AC 11S gr. 4 cm.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W toczącym się postępowaniu złożono jedną ofertę. Cena oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zadania.
2023-11-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane