Zimowe utrzymanie dróg gminnych w sezonie 2023/2024
Gmina Strzyżewice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00500917
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-11-17 14:16
- Lokalizacja
- Strzyżewice, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7132874811
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi odśnieżaniaUsługi usuwania oblodzeń
Wykonawcy
4 przyznane
MIROSŁAW MAŁECKIKosarzew Dolny-Kolonia, PL
88 560 PLNMIROSŁAW MAŁECKIKosarzew Dolny-Kolonia, PL
88 560 PLNMIROSŁAW MAŁECKIKosarzew Dolny-Kolonia, PL
88 560 PLNMIROSŁAW MAŁECKIKosarzew Dolny-Kolonia, PL
88 560 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.