Roboty remontowe wykonywane w latach 2023-2024 w trybie awaryjnym wraz z robotami naprawczymi w placówkach na terenie miasta Gdańska

Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska działająca w imieniu i na rzecz Gminy Miasta Gdańska

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00501069
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00501069/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-11-17 14:38
Lokalizacja
Gdańsk, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0ba7fe83-5608-11ee-a60c-9ec5599dddc1
Identyfikator
5840203274
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty rozbiórkoweTynkowanieRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeRoboty remontowe i renowacyjneRoboty instalacyjne w budynkachInstalowanie centralnego ogrzewaniaInstalowanie wentylacjiRoboty instalacyjne hydrauliczneRoboty instalacyjne kanalizacyjneRoboty instalacyjne elektryczneRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychMontaż instalacji piorunochronnejInstalacje zasilania elektrycznego

Wykonawcy

3 przyznane

FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "WULKAN" J.ADLER, Z.ĆWIKLIŃSKIGdańsk, PL · lot 0
1 567 821,35 PLN
MAREK MICHALSKIGdańsk, PL · lot 1
1 968 867,49 PLN
DANIEL KAWECKITrąbki Wielkie, PL · lot 2
1 412 670,25 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00501069 z dnia 2023-11-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty remontowe wykonywane w latach 2023-2024 w trybie awaryjnym wraz z robotami naprawczymi w placówkach na terenie miasta Gdańska

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska działająca w imieniu i na rzecz Gminy Miasta Gdańska

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000168372

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Żaglowa 11

1.5.2.) Miejscowość: Gdańsk

1.5.3.) Kod pocztowy: 80-560

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski

1.5.7.) Numer telefonu: 58 320 51 00

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: drmg@gdansk.gda.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.drmg.gdansk.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/drmg_gdansk

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Roboty remontowe wykonywane w latach 2023-2024 w trybie awaryjnym wraz z robotami naprawczymi w placówkach na terenie miasta Gdańska

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0ba7fe83-5608-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00501069

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-11-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00010422/124/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.81 Roboty remontowe wykonywane w latach 2023-2024 w trybie awaryjnym wraz z robotami naprawczymi w placówkach na terenie miasta Gdańska

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00420140

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 130/BZP-U.510.122/2023/BSt

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Część nr 1 zamówienia: roboty remontowe wykonywane w latach 2023 - 2024 w trybie awaryjnym wraz z robotami naprawczymi w placówkach: użyteczności publicznej, oświaty i wychowania, wychowania pozaszkolnego, opiekuńczo-wychowawczych, kultury i sztuki, kultury fizycznej i sportu oraz zdrowia na terenie miasta Gdańska – w branży budowlanej.
2. Zamawiający przewiduje składanie ofert częściowych. Wykonawca może złożyć tylko jedną ofertę wyłącznie na jedną część zamówienia dowolnie wybraną spośród trzech części przedmiotu zamówienia. Tym samym zamawiający ogranicza liczbę części, na które wykonawca może złożyć ofertę. Jednemu wykonawcy może być udzielona jedna część zamówienia.
3. Termin wykonania zamówienia:
- data rozpoczęcia: nie wcześniej niż 01.12.2023 r.
- data zakończenia: 31.12.2024 r.
przy czym data zakończenia ulegnie skróceniu w przypadku wcześniejszego osiągnięcia limitu wynagrodzenia określonego w § 3 Projektowanych postanowień umowy w sprawie zamówienia publicznego.
Wskazanie dat wykonania umowy wynika z przyczyny obiektywnej – zamawiający posiada zabezpieczone środki finansowe na realizację zamówienia wyłącznie w roku 2024, a konieczne jest zapewnienie rozpoczęcia i zakończenia realizacji umowy odpowiednio od 01.12.2023 r. do 31.12.2024 r. Płatność za roboty nastąpi po ich wykonaniu i zafakturowaniu czyli już w 2024 roku.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45410000-4 - Tynkowanie

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.5.) Wartość części: 1358555,58 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Część nr 2 zamówienia: roboty remontowe wykonywane w latach 2023 - 2024 w trybie awaryjnym wraz z robotami naprawczymi w placówkach: użyteczności publicznej, oświaty i wychowania, wychowania pozaszkolnego, opiekuńczo-wychowawczych, kultury i sztuki, kultury fizycznej i sportu oraz zdrowia na terenie miasta Gdańska – w branży sanitarnej.
2.Zamawiający przewiduje składanie ofert częściowych. Wykonawca może złożyć tylko jedną ofertę wyłącznie na jedną część zamówienia dowolnie wybraną spośród trzech części przedmiotu zamówienia. Tym samym zamawiający ogranicza liczbę części, na które wykonawca może złożyć ofertę. Jednemu wykonawcy może być udzielona jedna część zamówienia.
3. Termin wykonania zamówienia:
- data rozpoczęcia: nie wcześniej niż 01.12.2023 r.
- data zakończenia: 31.12.2024 r.
przy czym data zakończenia ulegnie skróceniu w przypadku wcześniejszego osiągnięcia limitu wynagrodzenia określonego w § 3 Projektowanych postanowień umowy w sprawie zamówienia publicznego.
Wskazanie dat wykonania umowy wynika z przyczyny obiektywnej – zamawiający posiada zabezpieczone środki finansowe na realizację zamówienia wyłącznie w roku 2024, a konieczne jest zapewnienie rozpoczęcia i zakończenia realizacji umowy odpowiednio od 01.12.2023 r. do 31.12.2024 r. Płatność za roboty nastąpi po ich wykonaniu i zafakturowaniu czyli już w 2024 roku.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45331210-1 - Instalowanie wentylacji

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne

4.5.5.) Wartość części: 1866116,36 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Część nr 3 zamówienia: roboty remontowe wykonywane w latach 2023 - 2024 w trybie awaryjnym wraz z robotami naprawczymi w placówkach: użyteczności publicznej, oświaty i wychowania, wychowania pozaszkolnego, opiekuńczo-wychowawczych, kultury i sztuki, kultury fizycznej i sportu oraz zdrowia na terenie miasta Gdańska – w branży elektrycznej.
2.Zamawiający przewiduje składanie ofert częściowych. Wykonawca może złożyć tylko jedną ofertę wyłącznie na jedną część zamówienia dowolnie wybraną spośród trzech części przedmiotu zamówienia. Tym samym zamawiający ogranicza liczbę części, na które wykonawca może złożyć ofertę. Jednemu wykonawcy może być udzielona jedna część zamówienia.
3. Termin wykonania zamówienia:
- data rozpoczęcia: nie wcześniej niż 01.12.2023 r.
- data zakończenia: 31.12.2024 r.
przy czym data zakończenia ulegnie skróceniu w przypadku wcześniejszego osiągnięcia limitu wynagrodzenia określonego w § 3 Projektowanych postanowień umowy w sprawie zamówienia publicznego.
Wskazanie dat wykonania umowy wynika z przyczyny obiektywnej – zamawiający posiada zabezpieczone środki finansowe na realizację zamówienia wyłącznie w roku 2024, a konieczne jest zapewnienie rozpoczęcia i zakończenia realizacji umowy odpowiednio od 01.12.2023 r. do 31.12.2024 r. Płatność za roboty nastąpi po ich wykonaniu i zafakturowaniu czyli już w 2024 roku.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45312311-0 - Montaż instalacji piorunochronnej

45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego

4.5.5.) Wartość części: 1217169,58 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1567821,35 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1601407,73 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1567821,35 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): FHU WULKAN J. Adler Z. Ćwikliński

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: wspólnicy: J. Adler Z. Ćwikliński

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 5832580335

7.3.3) Ulica: Olszyńska 4a

7.3.4) Miejscowość: Gdańsk

7.3.5) Kod pocztowy: 80-734

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-11-17

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1567821,35 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2023-12-01 do 2024-12-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1968867,49 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1968867,49 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1968867,49 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Remontowo Budowlany "NMM" Marek Michalski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 5832532164

7.3.3) Ulica: Łęczycka 14c/1

7.3.4) Miejscowość: Gdańsk

7.3.5) Kod pocztowy: 80-647

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-11-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1968867,49 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2023-12-01 do 2024-12-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1412670,25 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1412670,25 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1412670,25 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: „ELEKTRO-DAN” Daniel Kawecki

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 5921214282

7.3.3) Ulica: Dębowa 6

7.3.4) Miejscowość: Kaczki

7.3.5) Kod pocztowy: 83-034

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-11-17

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1412670,25 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2023-12-01 do 2024-12-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2023-11-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane