Zakupy inwestycyjne w Urzędzie Gminy (samochód osobowy)

GMINA SULMIERZYCE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00108395
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00108395/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-02-18 08:44
Lokalizacja
Sulmierzyce, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7ecde4ef-cdf5-4589-88c7-8eb925d8faef
Identyfikator
5080018848
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Samochody osobowe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00108395 z dnia 2025-02-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakupy inwestycyjne w Urzędzie Gminy (samochód osobowy)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SULMIERZYCE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648184

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Urzędowa 1

1.5.2.) Miejscowość: Sulmierzyce

1.5.3.) Kod pocztowy: 98-338

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia_publiczne@sulmierzyce.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://sulmierzyce.info/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1036430

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakupy inwestycyjne w Urzędzie Gminy (samochód osobowy)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7ecde4ef-cdf5-4589-88c7-8eb925d8faef

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00108395

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00074397/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Zakupy inwestycyjne w Urzędzie Gminy (samochód osobowy)

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00085509

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.2.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą fabrycznie nowego samochodu osobowego na potrzeby Urzędu Gminy w Sulmierzycach.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku Nr 1 do SWZ oraz w projektowanych postanowieniach umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 34110000-1 - Samochody osobowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnienie prawne:
Postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 1) w związku z art. 266 ustawy Pzp, ponieważ w postepowaniu nie złożono żadnej oferty.

Uzasadnienie faktyczne:
W postępowaniu w wyznaczonym terminie tj. do dnia 12.02.2025 r. do godz. 10.00, nie złożono żadnej oferty.
Wobec powyższego Zamawiający unieważnia postępowanie na podstawie art. 255 pkt 1) ustawy Pzp.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

2025-02-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy