Dostosowanie budynku Filii Szkolnego Schroniska Młodzieżowego w Gdańsku przy ul. Kartuskiej 245b do wymagań przeciwpożarowych wraz z wymianą stolarki drzwiowej i malowaniem części pomieszczeń
GDAŃSKI ZESPÓŁ SCHRONISK I SPORTU SZKOLNEGO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00501403
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00501403/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-11-20 19:24
- Lokalizacja
- Gdańsk, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9eb60bcf-6835-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 5842558283
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00501403 z dnia 2023-11-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Dostosowanie budynku Filii Szkolnego Schroniska Młodzieżowego w Gdańsku przy ul. Kartuskiej 245b do wymagań przeciwpożarowych wraz z wymianą stolarki drzwiowej i malowaniem części pomieszczeń
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GDAŃSKI ZESPÓŁ SCHRONISK I SPORTU SZKOLNEGO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000222640
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: al. Grunwaldzka 244
1.5.2.) Miejscowość: Gdańsk
1.5.3.) Kod pocztowy: 80-314
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.5.7.) Numer telefonu: (58) 520 68 50
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@GZSSS.edu.gdansk.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gokf.gda.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/8263721.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostosowanie budynku Filii Szkolnego Schroniska Młodzieżowego w Gdańsku przy ul. Kartuskiej 245b do wymagań przeciwpożarowych wraz z wymianą stolarki drzwiowej i malowaniem części pomieszczeń2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9eb60bcf-6835-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00501403
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-11-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00035452/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Dostosowanie budynku GZSiSS w Gdańsku przy ul. Kartuskiej 245b do wymagań przeciwpożarowych, wymiana stolarki drzwiowej i prace malarskie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00439366
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 826372
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 192476,97 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w budynku Filii Szkolnego Schroniska Młodzieżowego w Gdańsku przy ul. Kartuskiej 245b:
1) dostosowanie budynku do wymagań przeciwpożarowych
2) wymiana stolarki drzwiowej
3) malowanie części pomieszczeń
2. Przedmiot zamówienia obejmuje:
1) dostosowanie budynku do wymagań przeciwpożarowych zgodnie z decyzją PZ.5266.10.2022.26.TK z dnia 31 sierpnia 2022 r. wydanej przez Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Gdańsku:
a) likwidację świetlików nad korytarzem ewakuacyjnym, przeszklenie szkłem klasy EI30
b) oddzielenie pomieszczenia jadalni od kubatury drogi ewakuacyjnej drzwiami oraz przeszkleniami,
c) likwidacja bezklasowej witryny oddzielającej recepcję od głównej klatki schodowej
d) wykonanie witryny recepcji o klasie odporności EI 60 z drzwiami o klasie odporności ogniowej EIS 30,
e) likwidacja 2 warstw świetlików z tworzywa sztucznego (poliwęglan) wraz z podkonstrukcją, nad główną klatka schodową, oraz w pomieszczeniu przyległym,
f) usunięcie zadaszenia z tworzywa sztucznego
g) wykonanie zadaszenia przeciwpożarowego
2) wymiana stolarki drzwiowej ,
3) malowanie części pomieszczeń.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45441000-0 - Roboty szklarskie
45442100-8 - Roboty malarskie
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 247010,61 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 809955,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 247010,61 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Vened Jan Powierski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 957 023 56 73
7.3.3) Ulica: Ul. Łąkowa 1
7.3.4) Miejscowość: Gródek
7.3.5) Kod pocztowy: 86-140
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-11-15
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 247010,61 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2023-12-228.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2023-11-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |