Budowa placu rekreacyjnego dla psów przy ul. Armii Krajowej w Kaliszu.

MIASTO KALISZ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00502335
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00502335/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-11-22 07:34
Lokalizacja
Kalisz, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a78c54ad-6681-11ee-9aa3-96d3b4440790
Identyfikator
6180015933
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnychRoboty w zakresie usuwania glebyPrzygotowanie terenu pod budowęFundamentowanieWyposażenie placów zabawRoboty w zakresie kształtowania terenów zielonychWznoszenie ogrodzeń

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00502335 z dnia 2023-11-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa placu rekreacyjnego dla psów przy ul. Armii Krajowej w Kaliszu.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO KALISZ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250855877

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Główny Rynek 20

1.5.2.) Miejscowość: Kalisz

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-800

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wrmi@um.kalisz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.bip.kalisz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miastokalisz.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa placu rekreacyjnego dla psów przy ul. Armii Krajowej w Kaliszu.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a78c54ad-6681-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00502335

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-11-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00054202/23/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.22 Budowa placu rekreacyjnego dla psów przy ul. Armii Krajowej w Kaliszu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00436717

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WRM.2711.20.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 224237,71 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na budowie placu rekreacyjnego dla psów przy ul. Armii Krajowej w Kaliszu na podstawie dokumentów określonych w pkt 4.6 SWZ, z uwzględnieniem zmian wynikających z brzmienia pkt 4.2. SWZ.
2. Zakres rzeczowy objęty niniejszym postępowaniem obejmuje roboty budowlane związane z wybudowaniem terenu rekreacyjnego dla psów, stanowiącego teren zamknięty częściowo zadrzewiony o nawierzchni trawiastej.

2.1. W ramach przedmiotu zamówienia objętego niniejszym postępowaniem zostaną wykonane następujące prace:
1) wykonanie nawierzchni z trawy – pow. ca 2.464,00 m2 (również na górach pod tunele), nawierzchnię wykonać zgodnie z pkt 3.8. projektu budowlanego i wykonawczego;
2) usypanie siedmiu górek (w tym 3 górki zagospodarowane pod tunele dla psów);
3) dostawa i montaż elementów małej architektury: ławki w łuk – 6 sztuk, kosze na odpady – 2 sztuki, kosz na psie odchody – 2 sztuki, tunele z tworzywa sztucznego montowane w nasypach - 3 sztuki (2 sztuki 5 m i 1 sztuka 3 m), mostek – 1 sztuka, schodki – 1 sztuka, tunel wolnostojący drewniany – 1 sztuka, wahadło 2 – 1 sztuka, równoważnia – 1 sztuka, kłody 1 – 1 sztuka, kłody 2 – 2 sztuki, lina – 1 sztuka, tablica regulaminowa – 1 sztuka.
Drewno z którego zostanie wykonana następująca mała architektura: kosze na śmieci, kosze na psie odchody, ławki w łuk należy dobrać tak, aby ich odcień był do siebie jak najbardziej zbliżony.
Uwaga: wskazane w projekcie tunele ze stali nierdzewnej 304 o grubości blachy 2 mm, należy wykonać jako tunele z tworzywa sztucznego o szerokości nie mniejszej niż 0,60 m.
4) zasadzenie 8 sztuk drzew tj. Lipy holenderskiej „Pallida”;
5) wykonanie 199 mb ogrodzenia panelowego z podmurówką o wys. 1,20 m. Nowe ogrodzenie należy ustawić według rysunku technicznego. Na elementy ogrodzenia składają się dwa słupki stalowe o przekroju min. 40x40x3 mm, panele mocowane do słupków według rozwiązania systemowego. Panel ogrodzeniowy 123x250 cm średnica drutu fi3 mm oraz oczko 200x75 mm. Elementy stalowe ocynkowane i malowane proszkowo.
Wymiary z projektu należy ewentualnie skorygować dostosowując do pomiarów z natury. Wszystkie elementy bram mają być po oczyszczeniu zabezpieczone antykorozyjnie przez ocynkowanie ogniowe i malowanie proszkowe. Sugerowana kolorystyka ogrodzenia to wg palety RAL 7016. Wykonawca przed przystąpieniem do robót uzgodni ostatecznie kolorystykę z Zamawiającym.
W ogrodzeniu należy zamontować 3 furtki o szer. 120x1 m. Lokalizacja według rysunku technicznego.
Uwaga: wskazane w projekcie ogrodzenie o wys. 1,50 m, należy wykonać jako ogrodzenie o wysokości 1,20 m, zgodnie z powyższym opisem.

6) roboty porządkowe.

Wyżej wymieniony zakres stanowi część robót budowlanych zawartych w dokumentacji projektowej określonej w pkt 4.6. ppkt 1)–3) SWZ i został on przedstawiony na „Planie zagospodarowania terenu”, będącego załącznikiem do SWZ.

2.2. W zakres przedmiotu zamówienia objętego niniejszym postępowaniem nie należą prace wskazane poniżej, pomimo że zawarte są w dokumentacji projektowej określonej w pkt 4.6. ppkt 1)-3) SWZ:
1) wykonanie nawierzchni utwardzonych tj. nawierzchni z kostki betonowej oraz nawierzchni mineralno- żwirowej wraz z obrzeżami (w ich miejscu należy wykonać nawierzchnię z trawy);
2) przyłącza wodociągowego;
3) dostawa i montaż poidełka dla psów oraz dostawa i montaż pergoli przy wejściu na teren rekreacyjny;
4) wykonanie 1119 szt. nasadzeń zieleni izolacyjno-ozdobnej;
5) dostawa i montaż elementów małej architektury tj.: tuneli z tworzywa sztucznego montowanych w nasypach – 3 sztuki (2 sztuki 4 m i 1 sztuka 5 m), mostka – 1 sztuka, schodków – 2 sztuki, wahadła 1 – 1 sztuka, równoważni – 1 sztuka, kłody 2 – 1 sztuka, liny – 1 sztuka, ławki prostej – 3 sztuki, koszy na psie odchody – 3 sztuki.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45262210-6 - Fundamentowanie

37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 4 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Prawo zamówień publicznych, ponieważ ceny wszystkich złożonych ofert przewyższają kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia (145.000,00 PLN), a Zamawiający aktualnie nie może zwiększyć tej kwoty do ceny żadnej ze złożonych ofert.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 390501,47 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 528900,00 PLN

2023-11-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane