Wykonanie ogrodzenia terenu nieruchomości stanowiących działki numer 4/21 oraz 19/1, obręb 0007 Biały Bór, gmina Biały Bór, powiat szczecinecki, województwo zachodniopomorskie

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00502761
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00502761/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-11-22 11:47
Lokalizacja
Koszalin, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-107ab21a-67fc-11ee-a60c-9ec5599dddc1
Identyfikator
5272818355
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Wznoszenie ogrodzeń

Wykonawcy

1 przyznane

Invest Bud Tanie usługi koparkami i koparko - ładowarkami Paweł TomanikŁyszkowice, PL · lot 0
126 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00502761 z dnia 2023-11-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie ogrodzenia terenu nieruchomości stanowiących działki numer 4/21 oraz 19/1, obręb 0007 Biały Bór, gmina Biały Bór, powiat szczecinecki, województwo zachodniopomorskie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA

1.3.) Oddział zamawiającego: Oddział Terenowy w Koszalinie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 367849538

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Partyzantów 15A

1.5.2.) Miejscowość: Koszalin

1.5.3.) Kod pocztowy: 75-411

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne.koszalin@kowr.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kowr.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://kowr.eb2b.com.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - agencja wykonawcza

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie ogrodzenia terenu nieruchomości stanowiących działki numer 4/21 oraz 19/1, obręb 0007 Biały Bór, gmina Biały Bór, powiat szczecinecki, województwo zachodniopomorskie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-107ab21a-67fc-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00502761

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-11-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00088327/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Wykonanie ogrodzenia terenu nieruchomości stanowiących działki numer 4/21 oraz 19/1, obręb 0007 Biały Bór, gmina Biały Bór, powiat szczecinecki, województwo zachodniopomorskie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00438223

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: KOS.WOP.260.13.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie ogrodzenia terenu nieruchomości stanowiących działki numer 4/21 oraz 19/1 obręb 0007 Biały Bór, gmina Biały Bór, powiat szczecinecki, województwo zachodniopomorskie. Zakres robót budowlanych obejmuje:
Dla siatki na słupkach drewnianych
a) ręczne korowanie słupków, żerdzi i podpór,
b) rozwiezienie i rozniesienie okorowanych słupków i żerdzi po terenie nieruchomości,
c) zabezpieczenie słupków przed deprecjacją przez opalenie,
d) wykopanie dołków pod słupki,
e) wkopanie lub wbicie słupków na głębokość min. 80 cm,
f) rozwiezienie i rozniesienie siatki, drutu i innych materiałów służących do montażu ogrodzenia po terenie nieruchomości,
g) umocowanie siatki do słupków za pomocą skobli o dł. min. 3,5 cm po min. 8 szt. skobli na słupku, z zastrzeżeniem, że:
• na załamaniach siatki słupki powinny zostać wzmocnione zastrzałami,
• przy załamaniach do wnętrza grodzenia siatka musi być zamontowana na słupku od wewnętrznej strony ogrodzenia,
• przy załamaniach na zewnątrz ogrodzenia siatka musi być zamocowana na słupku od zewnętrznej strony ogrodzenia,
h) przygotowanie i przybicie okorowanej żerdzi skośnej i górnej lub dolnej (średnie wymiary żerdzi: min. 5cm / 7cm mierzone w połowie długości żerdzi, długość żerdzi min. 2,5 m),
i) przybicie min. 3 skoblami siatki do żerdzi górnej,
j) wykonanie czterech bram wjazdowych,
k) uporządkowanie terenu po wykonaniu prac.


Zamawiający wymaga, aby słupki i podpory zastosowane przy realizacji zamówienia były wykonane z drzew gatunku dąb lub akacja lub modrzew, a żerdzie z drzew gatunku dąb lub akacja lub modrzew lub świerk.

Dla siatki na słupkach betonowych
a) rozwiezienie i rozniesienie słupków po terenie nieruchomości,
b) wyznaczenie i wykopanie otworów pod słupki,
c) ustawienie słupów narożnych oraz wzmocnienie ich zastrzałami,
d) montaż siatki do słupków narożnych drutu napinającego stalowego ocynkowanego 2,5 mm,
e) rozwiezienie i rozniesienie siatki, drutu i innych materiałów służących do montażu ogrodzenia po terenie nieruchomości,
f) umocowanie siatki do drutów naciągowych,
g) wkopanie słupków pośrednich,
h) mocowanie siatki do drutów napinających.

Dla siatki na słupkach stalowych ocynkowanych typu A
a) rozwiezienie i rozniesienie słupków po terenie nieruchomości,
b) wyznaczenie i wykopanie otworów pod słupki,
c) ustawienie słupów narożnych oraz wzmocnienie ich zastrzałami,
d) montaż siatki do słupków narożnych za pomocą haczyków na słupkach,
e) rozwiezienie i rozniesienie siatki, drutu i innych materiałów służących do montażu ogrodzenia po terenie nieruchomości,
f) wkopanie słupków pośrednich,
g) mocowanie siatki do słupków pośrednich.
Zamawiający informuje, że Wykonawca przed rozpoczęciem robót, na własny koszt, będzie zobowiązany do geodezyjnego okazania granic nieruchomości stanowiących działki numer 4/21 oraz 19/1, obręb 0007 Biały Bór, gmina Biały Bór, powiat szczecinecki, województwo zachodniopomorskie, celem właściwego posadowienia ogrodzenia w granicach ww. nieruchomości.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 126000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 292000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 126000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: INVEST BUD TANIE USŁUGI KOPARKAMI I KOPARKO-ŁADOWARKAMI PAWEŁ TOMANIK

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8341298795

7.3.4) Miejscowość: KALENICE

7.3.5) Kod pocztowy: 99-420

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-11-20

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 126000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2023-12-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2023-11-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane